Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vélemény a Fashion Nails...

Vélemény a Fashion Nails tanfolyamáról?

Figyelt kérdés

2012. nov. 28. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
sz.r. bővebben: nagyon sz.r. kb semmire nem jó, kidobott pénz. ragozzam még, hogy mit tud egy pár napos tanfolyam, ahol egy szakmát akarnak megtanítani?
2012. nov. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nincs elmélet, nincs vizsga, ha kifizetted, akkor is megkapod az oklevelet, ha egyszer se mentél be órára...

Azt is vedd figyelembe, hogy a továbbképzésekhez OKJ-s bizonyítvány kell, amit ez a cég nem ad.

2012. nov. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Sokat segítettetek a döntésben!

Szívesen vennék ajánlatot, hogy hol érdemes elvégezni. Bár tudom, hogy szubjektív, de mégis.

2012. nov. 30. 08:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Darabos Évi műkörömakadémiája. Ha ott végzel, mehetsz szalonba dolgozni. Mindenhol máshol előbb el kell menni továbbképzésre, mert egyszerűen tojnak rá, hogy mit tudsz, simán levizsgázol. Évinél nem, ő követel.
2012. nov. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a véleményt!

Végigzongoráztam az összes ajánlatot, azt gondolom hogy az Ipartestület tanfolyamát végezném el, ár/érték arányban talán a legjobb és ott a színvonalban is megbíznék hivatottságuk okán.

Úgy gondolom, hogy nem nagyon reklámozzák, ezért nem jön össze a csoport, pedig nagyon jó volna! 10 fővel indulnak.

2012. dec. 1. 11:42
 6/9 anonim ***** válasza:
na, azt pont nem ajánlom. :) egyáltalán nem. higgy nekem, nem kapsz jó tudást náluk.
2012. dec. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én nem tudom mi baja az előttem szólónak, de szerintem egyáltalán nem szar.Van elméleti oktatás és mindent részletesen megmutatnak, elmondanak.Ha bármi kérdésed van nyugodtan megkérdezheted akár a tanfolyam után is.
2013. máj. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát, igen. Ez tipikusan az a szakma, amit 3-4 nap alatt el lehet sajátítani.


És akkor felteszem megint az állandó költői kérdést: Ha ennyire rohadt egyszerű a szakma, hogy pár nap alatt meg lehet tanulni, akkor mitől van az, hogy ennyi a csapnivalóan szar körmös???? Hmmm?

2013. máj. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az alfa kapos ugyanezt csinálja csak jobb meg szinvonalasabb meg többet kapsz, egy komoly tanulócsomagot meg mivel nekik van egy partnercégük akiknek van köze az OKj-s vizsgákhoz el is tudsz menni vizsgázni és bumm ezerszer többre mész.
2013. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!