Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha átlövettem a fülemet akkor...

Ha átlövettem a fülemet akkor hány nap után cserélhetem ki a fülbevalót valami más fülbevalóra?

Figyelt kérdés
2012. nov. 29. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Fület szúratni szokás, jobb lenne, ha ott kérdeznéd meg, ahol csináltatod. :) És így biztos, hogy nem fognak falsch infókat adni a gyakorisok és nem fog begyulladni. :)
2012. nov. 29. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is nem rég követtem(már volt korábban is) és nekem azt mondták hogy kb 6 hét. én 3 hét után néha néha kicseréltem itthon meg vissza raktam az aranyat, és nem volt belőle gyulladás. majd a 2. napon forgatni kell sokat, hogy ne ragadjon be. és egy hét után kiszedni, lefertőtleníteni,lemosni majd visszarakni, de akkor ne sokáig legyen kint,mert hamar összeszűkül és nehézkes lesz visszarakni.
2012. nov. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!