Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy kell használni a szörtele...

Hogy kell használni a szörtelenitő krémet? Hogy müködik? Milyen márkát ajánlotok? Kb mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. nov. 30. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Én Veet szőrtelenítő krémet használtam. Őszintén szólva kb. ugyanannyi idő alatt lett újra borostás, mintha borotvával csináltam volna, annyi különbséggel, hogy a bőröm sokkal puhább és selymesebb volt. Úgy kellett használnom, hogy a lábamra fújtam/kentem a krémet, pár másodpercig hagytam hatni és egy műanyag borotvával (ami hozzá járt) lehúztam, mintha pengés borotvával csináltam volna.
2012. nov. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amikor kipróbáltam először, én X-epilt vettem. Nem olyan rossz, szagra gyilkos, de amúgy olyan 2 hétig maradt sima a lábam, viszont írtózatosan viszkettem tőle. Más fajtát nem próbáltam. Felkentem, kell hagyni hatni vmennyi ideig, utána van a csomagokhoz ilyen spatula szerű akármi, azzal le kell húzni a krémet, és az leszedi a szőrt. :D
2012. dec. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kb mennyibe kerül?
2012. dec. 4. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!