Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ciki, ha lány létemre nem...

Ciki, ha lány létemre nem borotválom se a hónaljamat, se a lábamat? 16/L

Figyelt kérdés
2012. dec. 2. 16:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
esztétikailag eléggé sok ember szemében,amúgy te dolgod.
2012. dec. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
12%
Ha azt akarod, hogy mindenki elhányja magát tőled, akkor nehogy borotválkozz. Nagyon undorító a szőrös hónalj, láb és punci. Pfujjj. Fürödni és fogat mosni azért szoktál?
2012. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
65%
Ha senki nem látja akkor nincs vele gond.
2012. dec. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
68%
Miért hányná el magát a többi ember tőle? Nyílván nem mutogatja magát és emellett megfelelő tiszálkodással semmi baja nem lehet. Ha őt nem zavarja, akkor úgy hagyja. Bár ha izzadós vagy, akkor a hónaljadat lehet kéne, de ez is a te dolgod. Szerintem nem gond.
2012. dec. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Igen, nagyon.
2012. dec. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
A hónaljad szerintem mindenképp borotváld, mostanság nem sokan nézik ezt jó szemmel. Ha a lábadon nem látszik, akkor nem muszáj, de azért nyáron nem árt. :) De te tudod. :)
2012. dec. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
télen annyira nem
2012. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Cikinek éppen nem ciki, de nem is egy szép látvány a formás női lábon kunkorodó szőrszálerdő. Ahogy az izzadt hónaljkutya sem. Én nem kötelezlek semmire, amit nem akarsz, de azért gondold meg.
2012. dec. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
Vonzónak éppen nem mondanám.
2012. dec. 2. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
A mai fiatalok többsége szerint ciki,bár én is fiatal vagyok de szerintem egyáltalán nem az.Az én barátnőm is csak nyáron borotválja,ilyenkor úgyis csak én látom,engem meg nem zavar.
2012. dec. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!