Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A lányoknak, nőknek ami a...

A lányoknak, nőknek ami a külső megjelenést illeti a szárazabb szálkás kockahasú pasik jönnek be inkább, vagy a mackós hasasok!?

Figyelt kérdés
2012. dec. 6. 16:44
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed ezt a girnyó dolgot... Mi számít neked girnyónak? Én eddig nem tapasztaltam ilyet. Max, csak a kis tinisunciknak jönnek be a vasággyal együtt 50kg-os fiúk. És közülük se mindnek.
2012. dec. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
senkit nem kell legyökerezni.. normális esetben senki nem azért szeret valakit (vagy jön össze vele) mert kocka hasa van, vagy olyan mint egy nagy maci.. jönnék a "nem a külső számít, a belső értékek a fontosak" szöveggel, de arra úgyis szinte mindenki azt mondja hogy nyáálas, meg hülyeség.. pedig igaz... nem azért kell valakivel összejönni mert kocka hasa van.. én sem azért vagyok barátommal már 2,5 éve mert kocka hasa van.. ennyit erről..
2012. dec. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A "csak a belső számít" dolog tényleg hülyeség. Te sem lennél már a barátoddal, ha nem vonzódnál hozzá... Igenis számít a külső, aki ezt tagadja, az hazudik.
2012. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

12es vagyok..


kedves 13mas... eleinte egyáltalán nem vonzódtam hozzá... sőt, egyáltalán nem tetszett... aztán megismertem egy nyár alatt, nem találkoztunk, csak telefon, net, stb... beleszerettem... nyár végén találkoztunk újra, és akkor már tetszett.. nem a külseje miatt vagyok vele, és én semmit nem tagadok.. az alatt a közel 2,5 év alatt bőven eltűnt a rózsaszín felhő, és még most sincs bajom a külsejével, nem úgy mint eleinte... nem mindenkinek az számít hogy hűűűde király kockahasú izompacsirtával mászkáljon az utcán.. nekem nem számít hogy hogy néz ki, azért szeretem aki, nem azért hogy milyen a hasa meg a karja...

2012. dec. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Mivel neten ismerkedtetek, így érthető, hogy a belsőjébe szerettél bele. De azért valamennyire mégis vonzódsz külsőleg is hozzá. Ha nem így lenne, undorral feküdnél le vele stb... És kockahasról, meg izompacsírtaságról szó sem volt, nem csak ennyiben merül ki a külső. Például a legfontosabb az arc.
2012. dec. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
jó.. nem állok le vitázni... nem a külseje miatt vagyok vele, és kész. eleinte egyáltalán nem tetszett.. és ezt tudta is. ennyi...
2012. dec. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Lehet hogy te épp nem, de a nők túlnyomó többségét kizárólag az arc meg a duma érdekli, ha ezek jók akár csóró meg sz@rházi is lehet a pasi!
2012. dec. 11. 06:43
 18/23 anonim ***** válasza:
Igen, mert azok a nők akiknek az a fontosabb mennyire menő vagy helyes a pasi, nem társat, hanem szexpartnert keres...
2012. dec. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Lehet azt mondani hogy a tinilányok a kockahasú pasikat szeretik, de én frászt kapok tőlük. Komolyan a legrondább ami egy pasinak lehet az a kocka has. Egy mackós pocakos pasihoz sokkal jobb odabújni. Direkt rossz érzéssel töltene el ha egy vékonyabb, csupa izom pasit meg kellene ölelnem.:D Igen is egy pasi legyen mackó. Nekem az a férfias, nem kell a hasának a combjáig lógnia természetesen, de egy kis édi pocak, a legjobb *.* 16/L
2012. dec. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Utolsó is egy ritka kivétel, nem mindenki szeretheti ezt elismerem de sztem a többség kockahaspárti! /sajnos/
2012. dec. 17. 06:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!