Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek hány alkalomra elég a...

Nektek hány alkalomra elég a Wilkinson Quattro betétje?

Figyelt kérdés
Nekem nincs olyan erős arcszőrzetem mégis 4 használat után már úgy érzem nem viszi olyan jól ezért cserélnem kell. Azon gondolkodom, hogy inkább eldobhatósat veszek. Bár az kicsit jobban sérti a bőröm mégis nagyságrendekkel olcsóbb. 6 darabos gilette 600 forint itt meg a két betét kerül majdnem kétezerbe. Nektek mi a véleményetek?
2012. dec. 7. 09:44
 1/1 anonim ***** válasza:
Én egy Wilkinson Quattro Titanium Precision Freestyle borotvát használok és meg vagyok vele elégedve. Nekem olyan közepes erősségű az arcszőrzetem és hetente egyszer-kétszer szoktam borotválkozni. Nekem fél évig is bírni szokta egy betét. Pontosan nemtom mert már régen vettem, de egy négy darabos kiszerelésben vettem bele betétet és az került kétezer valamennyibe, de háromezret nem adtam érte az biztos. És még van kettő amit nem használtam. Szerintem "arcfüggő", hogy kinél mennyire bírja. Szerintem jobb mint az eldobható borotvák, de persze azoknak az az előnyük, hogy olcsók.
2012. dec. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!