Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ötleteket kérek! Rengeteg,...

Ötleteket kérek! Rengeteg, régi magazin újságokkal ami számomra már ereklyének számít mit csinálnátok vele h ne kelljen kidobni? Mit csinálnátok vele vagy belőle?

Figyelt kérdés

2012. dec. 12. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Meghirdetném, eladnám, vagy könyvtárnak odaajándékoznám.
2012. dec. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
vidd el a méhbe, pénzt is kapsz érte
2012. dec. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Huu én is tartogatok rengeteget, azt tervezem hogy amik érdekelnek és még ma is aktuálisak azokat a lapokat kiszedem belőlük, a többi megy a kukába. Ha pénzt akarsz belőle csinálni akkor hallgass az előző válaszolókra.
2012. dec. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi a költözéskor két bőröndnyit vittünk el a könyvtárba, és nagyon örültek neki. Voltak köztük divatmagazin, egészség&wellnes témában még német újságok is.
2012. dec. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam én is kiszedem az érdekes lapokat...nem tudom nehéz megválni tőlük! Azért köszi az ötleteket!
2012. dec. 12. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Dobozold be,tedd be egy helységbe,és írd a kartondobozra,hogy magazinok...

Nem kell töle megváljál,ha annyira a szívedhez nött...hiszen jó pár év gyüjtögetés van benne...

Nekem is vannak régi újság lapjaim....

van már vagy 10 éves...valahol anyáéknál megtalálnám :D

Èn sem dobtam ki :)Egyszer vicces lesz újra átnézni...

Eladni szerintem nehéz lesz,és ez csak neked nagy kincs ;)

Könyvtárak nem vigyáznának rá,szerintem egy idö után "eltünnének"....

2012. dec. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!