Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mivel formáljam az alakom?

Mivel formáljam az alakom?

Figyelt kérdés

sokat sportoltam, meg lovaglok is de most hogy bejött a rossz idő egyre kevesebbet és csak eszek eszek..

szerintem olyan átlagos alakom van. 15 éves vagyok 160 cm és 50kg. és bugyiba voltam ma és anya észre vette a fenekem alatt ilyen narancsbőr szerűség kezd lenni.. hogy tudnám megelőzni?:O



2012. dec. 12. 17:24
 1/5 anonim válasza:

Ha nem csak formásodni hanem tegyük fel egy kis izmot is magadra szeretnél szedni akkor Jillian Michaelst ajánlanám, mivel az Ő gyakorlatai elvégezhetőek otthon és mindössze 25 perces egy edzés. 3 szint van: level 1, level 2 és level 3.

Mindegyiket 1 hétig kell ismételned mindennap, egy héten csak egy pihenőnapod lehet.

Én 17 vagyok, 173 centi és 68 kg. Próbád ki és sokkal izmosabbnak, formásabbnak fogod érezni magad és az is leszel :)

2012. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) kifogom próbálni :)
2012. dec. 12. 17:57
 3/5 anonim ***** válasza:
2012. dec. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm aerobic edző akinek kb. 12 edzése van hetente de az olyan, hogy edzés előtt végig csinálj az óráját, hogy mit fog csinálni mert tényleg nagyon lelki ismeretes és az óráit is végig csinálja rendesen nem csak "kiabálja".Nagyon jó alakja van elég szálkás is és a kezén szinte az izom rostok is látszanak DE érdekes mód a combján narancsbőrös amit nem gondolna az ember. Végül is kiderült némi utána járás következtében, hogy a nyirokrendszer helytelen keringése folytában alakul ki a legtöbb nőnél a narancsbőr mint nála is amit egy elég fájdalmas masszázzsal lehet a legjobban beindítani. Amióta eljár masszázsra elkezdett csökkenni a narancsbőre.
2012. dec. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mondjuk 15 evesen nem hiszem hogy ilyen nyirokcsomo problema lenne. Amugy a narancsbor ellen a legeslegjobb modszer es ellenszer a rengeteg vizfogyasztas!! A napi 2-3 litert tessek igenis meginni!

A masik dolog meg tenyleg az ilyen erosito/izmosito gyakorlatok.. Rubint Rekanak van 3, 5perces videoja youtube-on es tenyleg gyilkosok:) van egy ami kimondottam combra van!

2013. jan. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!