Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb fogfehérítési...

Melyik a legjobb fogfehérítési technika amit fogorvos csinál és nem magunk, házi praktika alapján?

Figyelt kérdés

Van olyan ami maradandó? Mennyibe kerülnek?

50.000 forint körül vagy egy kicsivel többért már megoldható?



2012. dec. 17. 16:37
 1/1 anonim válasza:

Személyes tapasztalatok alapján én a Beyond hidegfényes fogfehérítési technikát tudom ajánlani, amely az egyik legismertebb és legkedveltebb márka a rendelői fogfehérítés piacán.

Korábban csináltattam már és teljesen megvagyok vele elégedve, az ára sok mindentől függ, de ennyit minimum szánni kell rá. Ami biztos vidéken olcsóbb, én Székesfehérváron az Arsmednél kezeltettem fogaimat, és teljesen meg voltam velük elégedve. Csak ajánlani tudom.

2013. jan. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!