Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire jók ezek a feromon...

Mennyire jók ezek a feromon parfümök? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Ez:

[link]


2009. aug. 23. 00:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kölnik illata jó (a valódi kölniket utánozza), de abszolút semmi feromon hatása nincs!!!


Én is FM (Frederico Mahora) kölniterjesztő vagyok, több feromonos kölnit vettem magamnak kipróbálni, az illatuk jó, de semmi csábító erejük nincs...

Ez a weboldal csak feltupírozza a nagy semmit.


[link]


A 33.számú a Light Blue (Dolce&Gabbana)


Ha rákeresel a neten, milliónyi weboldalt találsz, ahol árulnak FM-parfümöket, a Vaterán is, TeszVeszen is.


Ha igazán hatásos feromon-kölnit keresel, akkor az ANDRO VITA feromon kölnire keress rá a neten!

EZ SZUPER! :D

Ezt már évek óta használom, a pasik 25 méteres körzetben bezsongnak tőle : mit akiknek kiszívták az agyukat! :DDD

2009. aug. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

És amit én mutattam linket, az milyen? Vagy azt is csak felfújják?

Am fiú vagyok...

2009. aug. 23. 09:54
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Én azt hallottam, (nemtudom hogy igaz-e, de szerintem van benne valami)hogy ezeknek a feromon tartalmú parfümöknek alig van jlentősége, inkább ilyen pszichológiai "izé", hogy tudod, hogy most húú... ellenállhatatlan vagyok, ennek fényében sokkal magabiztosabb is vagy, és a magabiztosabb emberek vonzóbbak.

Amúgy szerintem sincs valami nagy jelentősége...

U.I:Kicsit hülye megfogalmazás volt, de remélem érted.

17/F

Menyus

2009. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt FM-es feromontartalmú parfümöm, de azt kell hogy mondjam, ugyanolyan, mint a feromon nélküli, csak drágább egy kicsit.
2009. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

első beíró vagyok


Az FM-feromonos parfümökben semmi feromon nincs (amit mutattál oldalt, ott is FM-feromonost hirdetnek)...

Semmit nem ér!


Az ANDRO VITA nevezetű viszont tényleg hatásos!

Ezt én már évek óta veszem, egyszerűen frenetikus a hatása, nem humbukk, tényleg hosszú ideig próbálgattam és tuti, hogy ettől blokkolnak le a pasik!!! :D


Ennek a fiúknak való változata is jó, ebbe a gyártmányba tényleg beleteszik a feromont!


Próbáltam még (az ANDRO VITA előtt) egy PHEROMORE-F nevezetűt, hát az sem ér semmit, viszont iszonyú alkohol szaga van... Kidobott pénz... :-[


Kipróbáltam még a MIIKO NAKAIDO Pheromone nevezetűt is : feromon hatása abszolút semmi!... :-[

2009. aug. 24. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 matere válasza:
Feromon parfüm - [link]
2017. okt. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!