Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy megy ez? Esetleg egy...

Hogy megy ez? Esetleg egy olyan akinek van ilyen tetkója vagy aki tetováló mondja el hogy megy ez

Figyelt kérdés
az lenne a kérdésem hogy egy egész karos tetkó szines mennyibe kerülne? vagy ezt hogy kell számolni ? órabérben?légyszi segítsetek nagyon érdekelne hogy működik ez vagy hogy mennyibe kerül :)
2012. dec. 18. 22:59
 1/8 anonim válasza:
attól függ hol csináltatod de úgy kb. 20 000 lehet de lehet hogy drágább/olcsóbb ahogy már írtam attól függ hol csinálod :)
2012. dec. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
órabérben lenne 20 ezer ft? mert az kicsit talán sok :D
2012. dec. 22. 00:17
 3/8 anonim válasza:
nem szerintem az egész tetkód lenne annyi órabérben kb. 5000 ft
2012. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
jólvan köszi :) de én azért elmegyek egy ilyen tetkóshoz és megkérdezem tőle :)
2012. dec. 30. 21:21
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez sok mindentől függ. Mekkora a karod, mennyire bonyolult a minta, mennyire színes a minta, stb...


Ráadásul a tetoválók sem egységáron dolgoznak. Van aki mond egy fix árat miután felmérte a dolgot, van akinek óradíjat kell fizetni. Vannak sufnitetoválók akik egy láda sörért is megcsinálják otthon, és vannak fullos szalonok ahol napi 40-50 ezer a díj.


A választás a tied, hogy kihez mész, de én valahol a középkategóriában választanék tetoválót, egy legális szalonban, és kerülném a bableveses fazékban tetkógépet sterilizáló kóklereket.


Ami rajtam van az összértékben kb 300.000 Ft.

2013. jan. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
hát igen ahol én lakok itt közelben sajna nincs tetováló szalon de vannak ezek a 1 üveg pálinkáért tetoválók :D ezekhez nem akarok menni hát kitudja hogy dolgoznak meg még a végén elcseszi :)
2013. jan. 1. 15:07
 7/8 A kérdező kommentje:
300.000 ezer forint? :o akkor szépen tele lehetsz tetoválva :)
2013. jan. 1. 15:09
 8/8 anonim ***** válasza:
szalontól függően általában 20-30 ezer egy beülés, gy full karhoz a kar méretétől és mintától függően kell mondjuk 6-12 alkalom, de ez nagyon elnagyolt számítás. az enyémben eddig van 7 alkalom és kb a fele van készen, de a te részedről is kell hozzá türelem és kitartás, de ha jól választottál, az eredmény kárpótol :)
2013. febr. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!