Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajszálér tágulatok eltüntetés...

Hajszálér tágulatok eltüntetése orron, mikrohullámmal vagy sima lézeres megoldással?

Figyelt kérdés
Melyik hatásos? Valakinek van tapasztalata? Budapesten esetleg tudtok ajánlani egy klinikát, ahol tényleg el is tüntetik? Kozmetikusnál voltam sima IPL-es kezelésen, de az semmit nem használ szerintem, igaz csak egy alkalommal voltam, mert a nő csak hebegett-habogott, mikor kérdeztem, hogy hatásos-e a kezelés.. azt mondta csak, hogy javítani fog rajta, állítólag 1 alkalom után is látni lehet a hatást.. Én semmit nem vettem észre.. De mondták meg olvastam is, hogy az semmit nem ér, a sima IPL, amit minden kozmetikus használhat.. csak az amit szakképzett orvosok használnak.
2012. dec. 20. 05:56
 1/2 anonim válasza:
Szia! A kozmetikus-féle IPL nekem sem ért semmit, 3-4 alkalom után se változtak az erek, szóval ne adj ki több pénzt rá. Bőrgyógyászhoz járok, aki IPL + rádióhullám (ELOS) segítségével tünteti el a hajszálereket. Az orromon, államon, vállon és dekoltázson lettem már kezelve, és volt olyan hajszálér, ami már 1 kezelés után eltűnt, pedig lilás volt. A trükk szerintem a rádióhullám: egy apró tűvel először elzárják az ereket és utána jön a villantás. Én úgy vettem észre, hogy a rádióhullám mulasztja el ténylegesen, az IPL gondolom csak kiegészítő kezelés. Maga a kezelés nem fájdalommentes, a tűszúrás fáj, főleg az orr környékén, de nálam 3 kezelés elég volt jelentős javuláshoz és kibírható. Remélem tudtam segíteni. :)
2013. jan. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi a választ! Olvastam erről is amit te írtál egy fórumon, valaki írta, hogy neki azonnal eltűntek az erek egy kezelés után, de egy hónap múlva vissza is jöttek, ugyanolyan volt mint előtte... Te hova jársz, és ott mennyibe kerül egy kezelés?
2013. jan. 16. 01:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!