Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha lejött a...

Mit csináljak, ha lejött a géllakk a körmömről?

Figyelt kérdés
Több mint 4 hete csináltattam,tehát megértem,hogy lejön,de amikor lejön,csúnya lesz a körmöm.Mármint teljesen vékony,és fehér csíkok vannak rajta,mintha vitamin hiányos lennék.De nem vagyok az.Mit csináljak?Csak vasárnap megyek körmöshöz,és nem szeretném,hogy valaki így meglássa a körmömet.
2012. dec. 20. 19:32
 1/2 anonim ***** válasza:

kend be sima körömlakkal.

mondjuk a géllakk alatt nem annyira kéne, hogy elvékonyodjon. ne hagyd, hogy reszeljék a leszedésnél. menj olyanhoz, aki shellac-ot használ, annál egyáltalán nem kell a saját körmöt reszelni.

2012. dec. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Van akinek elvékonyodik. pl ém is igy jártam, ez hajlam kérdése. Probáld ki a schell lakkot az kíméletesebb állítólag a gél lakk csak tovább ront majd rajta. Én is épp növesztésben vagyok. Egyébként nagyon erős körmeim vannak mégis így jártam. Jó szakember csinálta akollegnaő, rengeteg vendége van akinek semmi baja tőle, szóval nem vele van a gond....
2012. dec. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!