Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a köldök piercing...

Mennyire fáj a köldök piercing? Egyébként a fiuknal bejön? Ha egy csinos lány hasan van?

Figyelt kérdés

15L

Nagyon szeretnék,de azért félek is hogy fajni fog.

Azt halottam hogy télen jobb ha akkor csinalom.

Es milyen krémet kell rà vennem?

Mennyi az esélye hogy be fog gyuladni?és oyankor mik a teendök?


2012. dec. 21. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm csináltatott, én nem akartam megbántani, neki tetszett és észre sem vette hogy mások körberöhögik miatta. Ez csak sportos, izmos, lapos hason szép, tiniknek nem igazán szokott olyan lenni... márpedig egy kerek pocin elég csúnyán mutat, olyan vicces... A pasiknak alapból nem tetszik a piercing a csajokon. Ha ruhába beakad ki is szakíthatja ott a bőrt.
2012. dec. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik.

16/F

2012. dec. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

hàt nekem akkor lapos a hasam ha àllok :D

hàt még meg gondolom...

2012. dec. 21. 21:11
 4/7 anonim ***** válasza:
hát hát háp oké
2012. dec. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem fáj, a szúrás nem kellemes, de én a szalonból távozva még órákat sétáltam a városban, tehát nem vészes. Télen azért jobb, mert nyáron, a melegben jobban elfertőződhet. Viszont télen több ruhát fogsz hordani a hasadon, így meg lehet, hogy azért fog fájni egy kicsit. Ha jó szalonba mész, adnak hozzá egy pici üveg fertőtlenítőt, ha jól emlékszem, 400 Ft, de ezt patikában is be lehet szerezni, és szerintem érdemes is. Ezüstöt vegyél, akkor nem fog begyulladni. Ha rám hallgatsz, akkor most elkezdesz edzeni hasra, és 2-3 hónap múlva csináltasd, hiszen nyáron nem mehetsz strandra friss piercinggel.
2012. dec. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon fájt...Érdekes mikor valaki azt mondja,hogy nem fáj..az biztos be volt érzéstelenítőzve,én semmit nem kaptam..Nyilván fáj,ha egy vastagtűvel átszúrják a bőrödet..:) Ha nem piszkálod talán nem gyullad be..Én is 15 évesen csináltattam,1 évig hozzá sem nyúltam.

L/19

2013. júl. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
és se csináltatnék ilyen hülyeségeket magamra soha. undorító, ha a pirszing mögött kilátszik a retkes koszos köldök. senki nem lesz a pirszingtől sem okosabb, sem szebb.
2014. jan. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!