Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Honnan lehet megállapítani,...

Honnan lehet megállapítani, hogy eredeti-e a Louis Vuitton pénztárcám?

Figyelt kérdés
Kapott anyu a főnökétől, akik gazdagok egy louis vuitton pénztárcát, és nekem adta.. sokan kérdezik, hogy eredeti-e.. de nem tudom.. meg lehet valahonnan állapítani?
2012. dec. 21. 19:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

kell lenni hozzá a dobozban egy garancialevélnek. elvileg a neten vannak összehasonlító képek, keress rá

'fake louis vuitton'



szerintem meg tökmindegy, hogy eredeti-e, mert így is úgyis nagyon csúnya, ingyen se kéne.

2012. dec. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi :) amúgy relatív, hogy kinek mi a szép... Nekem tetszik :)
2012. dec. 21. 20:11
 3/12 anonim ***** válasza:
linkelnél képet hogy milyen? kíváncsi lettem :D
2012. dec. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

[link]


Olyan mint a jobb oldali :)

2012. dec. 21. 20:47
 5/12 anonim ***** válasza:
szerintem jól néz ki :)
2012. dec. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elvileg kell lennie egy kódnak a belsejében, de lehet, hogy nem :D
2012. dec. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egy pénztárcát sem "csak úgy" vágnak oda. Szépen beteszik LV mintás dobozba, majd a klasszikus, barna, LV logós papírzacsiba. Továbbá a pénztárca egyik fakkjában kellett, hogy legyen egy LV névjegykártya. Ha ezek nem stimmelnek, akkor alighanem kínaipiacos vackot kaptatok.
2012. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem az. Ha az lenne, akkor látnád a minőségén és nem itt kérdezgetnéd.
2012. dec. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Félreérthetően fogalmaztam.. Anyu főnöke használta apénztárcát, megunta, mondta anyunak, mivel jó a viszonyuk, hogy vidd el a lányodnak, hátha kell neki, én ugysem hazsnálom.. és megkaptuk a pénztárcát.. de lényegtelen.. csak érdekelt, hogy eredeti lehet-e.. végülis pénztárca, pénztárca :D
2012. dec. 22. 12:24
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez esetben csakis a minőségéről. Ha 3-4 év faolyamatos használat után sem kopás, sem töredezés nem lesz rajta, akkor eredeti.
2012. dec. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!