Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy nézhetnék ki idősebbnek?...

Hogy nézhetnék ki idősebbnek? 17vagyok de mégis sokan 14-15nek néznek, főleg a pasik:S

Figyelt kérdés

ne mondjátok hogy ez jó, mert nekem ez egyáltalán nem jó, majd ha idősebb leszek nézhetnek fiatalnak, de most ne. Fiatalabb barátnőimnek kiadják a cigit nekem meg egyből személyi, meg egyszer rögtön kizavartak xD


főleg smink tippek érdekelnének, mert az öltözékemen nem szeretnék változtatni(nem öltözök gyerekesen)


2009. aug. 24. 16:01
 1/9 A kérdező kommentje:
hajam sötét, meg általában füstös a szemem(nem erősen) viszont baba arcom van:S
2009. aug. 24. 16:03
 2/9 anonim válasza:
100%

he-he.

Tipikus.ne akarj a kiégett fiatal de idősnek látszó lányokhozhoz hasonlítani. Amelyik pasinak így nem tetszel, az ne is érdekeljen. hidd el, megvan a párod, aki így is jó csajnak tart. és neked is bejön.

2009. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
van párom, de nem miatta szeretnék változni, hanem úgy jobban tetszenék magamnak
2009. aug. 24. 16:19
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ezen nem tudsz sminkkel változtatni.valószínűleg örökletesen ilyen az arcod.Rám 20 évesen is azt hitték, hogy 16 vagyok:/már megszoktam, sokat mosolygok, és baba arcom van mások szerint, ezért...és ezen a smink sem "segít":D
2009. aug. 24. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%

Én is ugyanígy voltam, mint te, és én is a falra másztam, ha azt mondták, hogy örüljek annak, hogy fiatalabbnak nézek ki. Persze ezt nem fogadtam el, változtatni akartam. A sok smink talán segíthet, néhány évet lehet vele öregíteni. De akkor az a smink tényleg sok.

Meg azt is mondják, hogy a szolárium is öregít.

Úgyhogy nem mondom, hogy fogadd el, próbáld ki!

2009. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
24 vagyok, sminkkel se néznek 18nak, személyit kérnek folyton ha cigit veszek. akkor milyen lehetek sminknélkül.....???
2009. aug. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

csatlakozom a 18:08-hoz. Kb egy hónapja kérték a személyimet egy üveg bor miatt. 24L

Egy ideig zavart, de kezdem élvezni ezt a helyzetet.

Gondolnád, hogy ez a színésznő 35 éves [link]

(azt hiszem az Amerikai pitében volt)

2009. aug. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:) a sminkkel próbálkozok, ha úgy se megy akkor majd az idő:D
2009. aug. 25. 13:54
 9/9 anonim válasza:
én 23 vagyok és örülök, mikor elkérik a személyimet amikor cigit veszek, meg amikor a nénike megkérdezi tőlem, a buszmegállóban hogy én is érettségire megyek-e. olyan is volt, aki 19 éves koromban azt kérdezte tőlem, hogy most megyek -e középiskolai felvételire. Minkét esetben ünneplősben voltam. A smink ha sok van, főleg alapozó, tönkreteszi az arcbőrt, és hamarabb öregszik. Egy biztos, a viselkedéssel lehet ezen legtöbbet segíteni. A 14-15 évesek gyerekek. Ezért sokszor gyerekesen is viselkednek. A pénztárosnéni meg kb minden 26 év alatti 18 alattinak néz, képtelenség ebben a korban eldönteni valakiről arcról hogy hány éves.
2009. szept. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!