Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni az ellen,...

Mit lehet tenni az ellen, hogy ne zavarjon, hogy mások szebbek nálam?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz érzés, hogy vannak lányok akikre féltékeny vagyok. megsezretnék változni, de nem megy :(
2008. máj. 29. 22:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon akarod, menni fog. Mindig gondolj arra, hogy van, ami neked szebb, vagy tuti hiányzik valami belőlük és benned megvan. Mindenkiben találhatsz hibát...
2008. máj. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a segítséget, én nagyon nem szeretnék önző és féltékeny kis "izé" lenni.
2008. máj. 30. 00:43
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ez attól függ, kire vagy "féltékeny": a barátnőidre, vagy mondjuk olyanokra, akiket nem is ismersz, pl. sztárokra. A barátnőkre fölösleges irigynek lenned, mert ismered a hibáikat, amikben te 100x jobb vagy. A szépség pedig igencsak szubjektív dolog. Az ismeretlenekről meg csak annyit, hogy a fele sem igaz annak, amit látsz belőlük (retusálás, smink stb.)! De ha nagyon szeretnél "szebbnek" tűnni, hordj csinos ruhákat, sminkelj (másképp), csináltass egy új frizurát. A környezeted rád sem fog ismerni. Ja és a legfontosabb: fogadd el magadat olyannak, amilyen vagy! Mindenki különleges, egyedi, és mindenki szép, aki ápolt! Szóval fel a fejjel, és hajrá! :)
2008. máj. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

hitesd el magaddal,hogy te is szep vagy. Nekem bevallt, azota mondjak,hoyg egoista vagyok, es engem persze nem erdekel :D

Egyebkent jobb, ha nem foglalkozol ezzel,mert ez csak onsanyargatas.

2008. máj. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
oké megfogadom :)
2008. jún. 1. 10:23
 6/9 anonim ***** válasza:
a szépség mindíg a másik szemében leledzik. Vagyis mindíg a fiú lűátja szépnek a lányt, és a lány a fiút, felesleges dolog mást nézni, elég ha igényes vagy magaddal szemben, és máris szép leszel annak aki majd egyszer igazán szeret téged.
2008. jún. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2008. jún. 1. 16:02
 8/9 anonim válasza:
A vicc az,hogy akire te azt gondolod szebb mint te,az meg rólad gondolja ugyan ezt.:)
2010. febr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Járjon az a fejedbe, hogy biztos nem okosabb nálad(ugyanis tökéletes ember nincs)!
2018. febr. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!