Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ingyen tattoo? Hol tudnám...

Ingyen tattoo? Hol tudnám megcsináltatni?

Figyelt kérdés
akarok tattoot de perpill semmi pénzem, hogy tudnám megcsináltatni?
2012. dec. 30. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez mégis milyen kérdés?
2012. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol.
2012. dec. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dutyi, ott bagóért megcsinálják, vagy ha van valami punk haverod aki koccintósért. Egyébként inkább spórolj rá, hogy egy szép darabod legyen mint occsón vagy akár ingyért valami gagyi csúnyaság.
2012. dec. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maximum, ha egy művész nyereményjátékot hirdet.
2012. dec. 30. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
semmi sincs ingyen barom
2012. dec. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

na a tetkó az, amit még nagyon olcsón sem éri meg megcsináltatni, nem hogy ingyen. örökre rajtad marad, akkor már legyen minősége.

maximum ha van tetoválóművész a családban :)

2012. dec. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha mind1, hogy milyen minta akkor pont lekélsted a tetoválók éjszakáját 29-én. csomó művész rajzaira lehetett pályázni és ha téged sorsoltak ki akkor ingyen rádvarrta volna
2012. dec. 31. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
ha gondolod én meg csinálom neked szívesen.láttam már rola dokumentum filmet is hogy hogy kell ,azt hiszem national geographicon v spektrum .és rajzból is négyes voltam általánosba ,de a tanármiatt mert szemenköptem egyszer es direkt lehúzott.ha gondolod irj egy privit egy próbát megér .gépet tudok intézni ,az se gond
2014. nov. 3. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!