Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik ruha tetszik a legjobba...

Melyik ruha tetszik a legjobban? (szilveszterre melyiket választanád? )

Figyelt kérdés

Ha van idő/kedv, akkor nagyon jó lenne sorrendben melyik tetszik a legjobban/legkevésbé.


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


2012. dec. 30. 22:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem valamiert az utolso tetszik a legjobban ..:)
2012. dec. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint az utolsó tetszik a legjobban, utána az, amelyik hátul kicsit hosszabb, meg a 2. sem rossz.

De az első képen a csaj arcán az az életigenlés, és boldogság... hát xD xD

2012. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

1. Utolsó

2. A második


A többi nem nyerte el a tetszésem szilveszterre.

2012. dec. 30. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Igen, látszik hogy túl sok mindenre nem gondolhat:D
2012. dec. 30. 22:14
 5/20 anonim ***** válasza:
Az utolsó. Letisztult fekete, megbolondítva egy kis csipkével és ahogy látom az alakot is szépen kiemeli. Egyszerű, de nagyszerű.
2012. dec. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
nekem az első, ruha tetszik a legjobban. Nem túl kirívó, de szerintem nagyon csinos. Én nem vagyok oda a ruhákért, de nekem is nagyon megtetszett. Én szívesen felvennem szilveszterre, de bármely más alkalomra is. A legjobb, pedig az, szerintem a ruhában, hogy egy csomó kiegészítővel kombinálható. Most el is gondolkoztam, hogy veszek valami hasonlót, a közeljövőben :D
2012. dec. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
A hatból a második három tetszik. Helytől függően az negyedik (aszimmetrikus) vagy az utolsó a legjobban tetsző.
2012. dec. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nekem a 2. tetszik, de szerintem szilveszterre felvehetsz valami színeset is, ha közel áll hozzád. Vagy ügyesen válassz mellé kiegészítőket, és akkor nagyon csinos leszel :)
2012. dec. 30. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Látszik, nem vagyunk egyformák. Nekem a második nem ruha hatását kelti. Inkább kombinénak nézném. (Hordanak még olyant a nők?)
2012. dec. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szerintem a 4., aszimmetrikus a legjobb!

Ez olyan igazi koktélruhás, bulis, vidám szabású!

A többi olyan "fekete özvegyes"... Persze, tudom, fel lehet dobni egy övvel, nagy lánccal, hajbavalóval, táskával stb., de akkor is ezt választanám, ráadásul tuti, hogy később, más alkalomra is megállná a helyét!

2012. dec. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!