Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék népszerű a...

Hogyan lehetnék népszerű a suliban?

Figyelt kérdés

7.es vagyok és mindenem meg van jó külsö stb . csak valahogyan még sem tudok népszerű lenni .....

tudtok tippeket hogy hogyan lehetnék népszerübb ?



2012. dec. 30. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Hidd el, a kedvesség is számít!:) Beszélgess az emberekkel, mosolyogj sokat és idővel jobban fognak kedvelni! Ez az én elméletem.:)
2012. dec. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

néha azzal is fel lehet tűnni,hogy nem tűnsz fel.

minek kell mindent túljátszani.

nem leszel se több,se kevesebb:)

2012. dec. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, egy év alatt a suliban gyíkból az egyik legmenőbb arc lett belőlem. :D

A lényeg, hogy haverkodj mindenkivel (főleg a menő egyénekkel), legyél viszonylag kedves de mindig állj ki magadért, nehogy beszarinak nézzenek. A szünetekben ne a padban ülj hanem beszélgess vagy baromkodj másokkal. És rengeteg múlik az öltözködésen. Ne hordj szűk cuccokat (ha fiú vagy), és kerüld a pinket. De azért egy kis mértékben kövesd a divatot, csak ne legyél páwa.

De attól is függ hol kezded. Ha jelenleg a gyíkságba tartozol, akkor először az osztály menő arcaival barátkozz össze, aztán másokkal is. És felviszi a pontjaidat ha sportolsz valamit, főleg ha küzdősportot. Sokan aztmondják még, hogy mindig magadat add. Na ez hülyeség ahogy van. Amikor beilleszkedsz egy társaságba a legjobb ha őket követed, és egy kis idő után újra magad vagy, és ők megszoknak olyannak amilyen vagy.

És ha művelt, okos vagy (ha nem akkor ezt hagyd ki) gondolom neked is bő a szókincsed, ezért jól megfogalmazva, ideális és jól hangzó szavakkal beszélsz. De ha a menő arcok nem ilyenek, akkor velük inkább szokj rá a szlengre, de ne alacsonyodj le semmiképp, maradj olyannak amilyen vagy.

Remélem segítettem, üdv: Goku

2012. dec. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Már nem azért, de ez hülyeség. Én mindig is úgy fogtam fel a dolgokat, hogy aki szeret velem lenni/szeret engem az ne egy betanult sablont szeressen, hanem engem. Olyan teljes tökéletlenségemben amilyen vagyok. És az a legjobb benne, hogy szeretek az lenni. Vannak akik ezt elfogadják, õk azok akik elfogadnak minden hülyeségemmel együtt. Meg persze vannak akik nem, nem is kevesen. Megértem, hogy társaságot akarsz, de ne a népszerûséget, hanem a barátságit keresd. A kettõ teljesen eltér. Tegyük föl alapjában véve olyan vagy akit úgy igazán csak kevés ember szeret, azért mert ismernek. Megjátszanád saját magad csak azért, hogy egy bizonyos körben légy? Szerintem ne tedd! Az egyik legundorítóbb dolognak tartom az olyan ember aki álarc mögé bújik. Mindig úgy gondoltam, hogy az ilyesmivel önmagunkat csapjuk/csapnánk be!


:)

2012. dec. 31. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, hogy 14 éves lány vagyok.
2012. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha vannak barátaid, kit érdekel hogy mennyire vagy népszerű?!

Hidd el, nem olyan jó ha mindenki rólad csámcsog...

2012. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!