Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudom itthon kiszedni a...

Hogy tudom itthon kiszedni a mágnest a ruhából?

Figyelt kérdés
Pesten vettem a Hádában egy csomó ruhát, és csak itthon vettem észre, hogy egyikben benne maradt a mágnes. Vidéken lakom, csak sokára megyek újra Pestre.
2012. dec. 30. 23:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Seems legit...
2012. dec. 31. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Vetted, mi? Hát akkor bátran vidd vissza blokkal együtt és szólj, hogy szedjék ki!
2012. dec. 31. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az rendben van, csak kb 2 hónap múlva megyek újra pestre. Szerettem volna addig hordani. Kedves utolsó, Te még soha nem jártál úgy, hogy csak otthon vetted észre, hogy benne maradt bármi féle lopásgátló a megvásárolt cuccban?
2012. dec. 31. 11:53
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha benne marad a lopásgátló, akkor még ott visít az üzlet ajtajában.
2012. dec. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már jártam így, bár nem ilyen mágneses kapocs volt, hanem egy műanyag vonalkód beleragasztva a címkébe. Az üzletben nem vették ki belőle, de nem sípol kifelemenet. Amikor viszont bementem a következő üzletben, akkor becsipogtam. A biztonsági őr látta, hogy akkor jöttem be, átnézte az addig vásárolt ruháimat, és kivette belőle ezt az öntapadós vonalkódot. De olyat még nem láttam, hogy azt a nagy mágnesest rajta hagyták volna, az igen érdekes. Az meg pláne, hogy nem csipogott. Mondanám, hogy vidd be egy üzletbe, ahol van ilyen eltávolító, de igen ferdén néznének rád.
2012. dec. 31. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk is volt már ilyen hogy rajta hagyták.. és nem csipogott be nekünk se.. mi visszavittük a boltba. szerintnem nem lehet leszedni otthon
2013. jan. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor majd kiszedetem márciusban. Szerintem azért maradt benne, mert kapkodott a pénztáros. Köszi!
2013. jan. 4. 14:29
 8/9 Prym válasza:

ha annak 2 része van és ha csak a fele van meg akk mér nem szeded ki a kiskezeddel???

Vagy ha mindkettű akkor stílusos lesz legalább:))))

2013. jan. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hú, ha csak az egyik fele lenne benne, ki is esne belőle.
2013. jan. 6. 16:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!