Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Egy kozmetikában 18 éven...

Egy kozmetikában 18 éven aluliként is legyantáznak?

Figyelt kérdés

Az orrrom alatti kicsit sötét pelyheket szeretném eltávolítani.

Vagy elég lenne otthonra vennem,és megoldjam én?


2012. dec. 31. 09:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, menj nyugodtan! :)

Jobb, ha szakember csinálja, legalábbis az első pár alkalommal. Én is voltam úgy 14-15 évesen.

2012. dec. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, ez aztán nincs korhoz kötve.
2012. dec. 31. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Leszedik, de ezt magadnak is egyszerűen megteheted és akkor még fizetni sem kell érte. Otthonra sem muszáj gyantát venni, elég egy szemöldökcsipesz, vagy egy cérna. Ha érdekel a cérnás módszer, akkor nézz utána youtubon.
2012. dec. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze. Én 13 éves korom óta gyantáztatok, és teljes fazon gyantát is csináltak már akkor is, mert a kozmetikusom azt javasolta, hogy ne borotváljam, mert úgy megerősödik, hogy ha utána kezdjük el gyantázni, az kínszenvedés lesz. Mára meg szinte teljesen kikopott "onnan" a szőröm, pedig még csak 19 vagyok.
2012. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!