Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 14-15 éves lányok! Pasi...

14-15 éves lányok! Pasi ideálotok milyen? Hogy öltözködik, milyen a haja stb.

Figyelt kérdés

2013. jan. 2. 01:46
 1/7 anonim ***** válasza:
nekem a hosszu haju rocker fiuk :P oltozzon izlesesen :)
2013. jan. 2. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
metroszexuális divatköcsög páwák, akikben semmi egyéniség nincs, de bunkók, teli vannak zsével (amit persze apuci keresett meg), és annyi férfiasság van bennük mint egy barbi babában. a tinilányok 70%-ának ez az ideálja, tisztelet a kivételnek, mint az első válaszoló.
2013. jan. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. jan. 2. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nagy barna szemek, sötét haj, felzselézve egy kis kócos hatással ( [link] ), és sok tetoválás.:)

Persze nem ezek alapján választok pasit, de ha mindenképp kellene mondani ideált ezt mondanám...:)

2013. jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Cigánysongoku:D Már a név is vicces, a komment peedig nagyon üt!


Nekem egyszerűen olyan, mint a barátom:) A rövidnél kicsit hosszabb, kócos barna haj (ami alól kikandikál a kicsit tasli füle<3), öltözködésben pedig laza, elegáns beütéssel.

Semleges színű, vagy farmer nadrág, laza póló vagy kötött pulóver, esetleg kardigán, egyszerű cipő (nekem kb minden cipő tetszik, ami nem bumszli meg deszkás akármi), télen szövetkabát, fekete sál. Szóval nem hivalkodó, de nem is elhanyagolt.

2013. jan. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az egyszerű fiúk. :)

Leginkább a sötét hajúak tetszenek, de volt már ez alól kivétel... A haja meg mindegy nekem, tetszik a nagyon rövid is, a hosszú (mondjuk az nem annyira) a kócos, a göndör és az egyenes is, szóval mindegy. Csak olyan csupa-zselé ne legyen, és középen elválasztott, haha. :)

Illetve nem vagyok oda a frufruval rendelkező srácokért, de ez annyira nem taszít.

A világos bőr pedig mindig feltétel. Nem érdekel, hogy olyan származású-e az illető, vagy csak nagyon lebarnult, nekem a barna bőr nagyon nem tetszik.


Öltözködés... egyszerű farmernadrág, egy pólóval, ahhoz kardigán, vagy egy egyszerű pulcsi (azokat imádom). Tehát olyan egyszerű, kicsit laza. Ékszereket nem szeretem fiúkon. A cipő meg egy sportcipő (nekem ezek tetszenek:

[link] csak ne legyen színes! Vagyis ne nagyon színes. Fekete tetszik legjobban, mondjuk egy kis kék, zöld, vagy hasonló színnel.

Amondó vagyok, egy fiú ne hordjon lilát, rózsaszínt, vagy neonszíneket, azoktól egyenesen hányingert kapok.

Kabát egy egyszerű (valami ilyesmi: [link] bár ez nem tetszik annyire), sállal. De a bőrkabátokat, a furán fényes fekete (vagy színes, az még rosszabb), illetve a nagyon hosszú kabátokat nem szeretem.


Egy fiú legyen ápolt, azaz mosakodott, jó illatú. Ez is nagyon fontos nekem. :)



De ami a legfontosabb, és sokkal fontosabb a kinézetnél, az a belső! ;)

Az ideálom értelmes (sajnos ilyennel még nem találkoztam, szóval azt hiszem le is teszek róla, hogy lesz egy tini-barátom. Amúgy sem látom szükségét még egy társnak. Valahogy nem kell. Majd olyan 17-18 évese ráér szerintem)

Aztán az ideálom nem igazán iszik (alkalomkor megengedett, néha én is szoktam egy kicsit, de csak baráti társaságban, és nagyon ritkán, illetve nem részegségig!).

Ne cigizzen! Ha valaki cigizik, akkor rá sem nézek. Esélytelen, hogy olyannal járjak.

Ne legyen bunkó, legyen tisztelettudó.

Azért meg tudja magát védeni, tehát ne legyen az a kis félénk, talpraesetlen srác. Nem mintha visszataszító lenne számomra, de a mai világban az olyan nem jó.

Szóval legyen talpraesett, magabiztos.

Ne legyen nagyon csajozós. Én megértem, hogy a fiúk szeretik a lányokat, és ez így van jól, de amikor folyton csajoznak, és mindenkit akarnak, az nagyon nem jön be. Ráadásul a tinifiúk többsége olyan, hogy ha van egy ajánlat, akkor abba belemennek. Mindegy, hogy milyen a lány, csak legyen csaj. Azt nem szeretem.

Legyen hűséges, és szeressen engem.

Aztán az is fontos, hogy hasonló legyen az érdeklődési körünk, mind zenében, mind minden másban. Aztán az sem árt, ha hasonló a gondolkodásunk, és a meglátásunk a világgal szemben.


Ennyi lenne. :) Nekem elég sok kikötésem van, de nem keresek pasit. Nem kell még. Csak így képzelem el az ideálomat (aki egyébként úgy gondolom nem létezik ebben a korosztályban)

14/l

2013. jan. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szimpatikusnak tűnsz!! ;)
2013. jan. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!