Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kihalnának a férfiak a nők...

Ha kihalnának a férfiak a nők ugyanúgy kisminkelnék magukat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 2. 03:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Így sem sminkelek rendszeresen. Szerintem van aki kifejtené. Női börtönökben is szőrtelenítenek ahol közük nem lehet férfihoz.
2013. jan. 2. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kifestené.
2013. jan. 2. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én biztosan. Elsősorban magamnak akarok tetszeni, és olyan "csupasznak" érzem magam ha nincs rajtam smink.
2013. jan. 2. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

miért gondolod, hogy a férfiaknak sminkelik magukat? a legtöbb pasi nem értékeli a sminket, mert kenődik, ragacsos, maszatol és sokáig tart, míg elkészül. Szerintem egyszerűen csak női tulajdonság, hogy tetszeni akarunk-magunknak elsősorban. Hiszen a kislányok az oviban is szeretnek csinosak lenni, aztán hol van még a pasi.

Egyébként meg a munkahelyemen több mint 20 nőből 2 sminkel, szóval nem igazán tendencia ez még, inkább csak a fiatalok körében nagy divat.

2013. jan. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

1. Ha kihalnának a férfiak, akkor orvidesen a nök is.

2. A nök többsége (25 év fölött) nem sminkeli magát állandóan, csak alkalmakra.

3. Akik sminkelnek, azok saját maguknak illetve a másk nöknek teszik, nem a férfiaknak.

4. A férfiak többsége nem szereti a sminket a nökön.

2013. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
en nem festenem csak nagyon ritkan. en tenyleg azert sminkelek mert a ferfiaknak akarok tetszeni xd de ha tudnam hogy nincs tobb ferfi akkor hagynam a borom egeszsegesen lelegezni :D esetleg neha megis kisminkelnem magam a valtozatossag kedveert.
2013. jan. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen. Nem a pasik miatt sminkelek, hanem magam miatt, mert szebbnek látom magam, és mert szeretek sminkelni.

De ha kihalnának a férfiak, túl sokáig mi, nők sem húznánk, legalábbis nem lenne túl szórakoztató.

2013. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, amit a hetes. Nem a pasik miatt sminkelem ki magam, hanem mert így érzem jól magam a bőrömben, kicsit szebbnek érzem magam tőle.
2013. jan. 2. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én nem sminkelném magam (mondjuk egyébként sokszor festem ki magam, és ha igen, akkor is csak alig észrevehetően).

Meglepődtem, hogy ennyien írták, hogy ők csak azért is sminkelnék magukat... az elején még lehet, hogy tartana a lelkesedés, de aztán az idő múltával szerintem csökkenne az erre való hajlandóság. Ez olyan, mint mikor régen volt ez a barátság/kíváncsi füzet, vagy hogy a fenébe hívják, ott az összes megkérdezettem azt írta, hogy ő soha az életben nem fog cigizni, aztán mostanra a válaszolók 90%-a cigizik.

2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
*mondjuk egyébként SEM sokszor festem ki magam
2013. jan. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!