Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyit nőhetek? Bővebben lent.

Mennyit nőhetek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Én is azzal a "problémával" jönnék, hogy zavar a magasságom.

12/L vagyok 150 centivel...:( Szüleim magasságot néhány okból adódóan nem tudom. Átlagosan meddig nőhet egy lány sokat? melyik korszakban? Mert engem az osztáytársaim állandóan csesztetnek vele, hogy milyen alacsony vagyok (3 lányon kívül mindenki 160centi felett van.) És ezt mindennap szóvá teszik, hogy mennyire alacsony vagyok.

Ezen tényleg semmikép nem tudok változtatni? Még naggyából mennyit nőhetek?

Tavaly májusban (2012) volt egy vizsgálat, megmérték hány centi vagyok. Most októberben is megmérték, 4centit nőttem, ami nagyon nem sok. Lányok állandóan azzal jönnek h nőttek azóta 8-10 centiket...:( Annyira elkeserítő, senkinek nem fogok kelleni a jövőre tekintve.

Előre is köszönöm



2013. jan. 2. 13:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Jaj azt kihagytam, hogy 38kg körül mozgok...:(
2013. jan. 2. 13:03
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A lányok általában 21 éves korukig nőhetnek:)

Amúgy meg én sem vagyok magas, de elmúltam már 21, szóval én nem fogok már nőni, max. csak öregkoromra összemenni :D

12 éves vagy, még nem kell pasikkal foglalkoznod, de azért elmondanám, hogy én úgy vettem észre, hogy a pasiknak igenis tetszik, ha egy lány pici:) Sosem voltam hátrányban pasi témában a magasságom miatt:)

2013. jan. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Nem, nem akarok pasizni, a jövőre való tekintettel írtam.:)

2013. jan. 2. 13:19
 4/8 anonim válasza:
Figyu..együttérzek.én is épp 12 vagyok.150 körül,és 38kg.ilyen véletlent ..ne aggódj..nőni fogsz még :)
2013. jan. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ez tényleg véletlen.:) Sikeült 1centit nőnöm, és 40kg-ra felhíznom...hát utálom a magasságom.:/

Utolsó, téged szoktak csesztetni az alacsonyságoddal?:)

2013. jan. 26. 21:00
 6/8 anonim ***** válasza:
13 ÉVES VAGYOK, 143 CM!!!! AKKOR ÉN MIT SZÓLJAK?
2013. jan. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó: Gondolom milyen rossz lehet. sosem néznek pl. engem 10évesnél többnek.:( Nagyon zavaró tud lenni a magasság!
2013. jan. 30. 16:04
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen nagyon rossz! :(
2013. febr. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!