Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék. Hogy...

Modellkedni szeretnék. Hogy fogjak hozzá?

Figyelt kérdés
feltettem egy kérdést még 3 hónapja, véleményt kértem hogy érdemes lenne e próbálkoznom a modellkedéssel, és a visszajelzések egyértelműen pozitívak voltak. a probléma az, hogy 177,5 cm magas vagyok mindössze, ez viszont nem elegendő egy komoly ügynökséghez (fiú vagyok). Van e olyan (lehetőleg nem gagyi) ügynökség ahol ez nem teljesen kizáró ok? (kifutómodellkedés annyira nem érdekelne). Belekerül e ez az egész pénzbe, ha igen mennyibe? kell e modelliskolát végeznem? 16 éves vagyok, és nem a modellkedésből szeretnék megélni, csak most az iskola mellett lenne rá időm és kiegészítésnek jó lenne, bár lehet hogy több anyagi befektetést igényelne mint amennyi hasznot esetleg hozna. tapasztalatokat is várok ezzel az egész modellkedéssel, illetve hogy hogyan működik ez a dolog.
2013. jan. 3. 18:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Előszőr úgyis egy kicsi cégnél kell kezdened, utánna lehetsz csak nagykutya, vedd figyelembe, hogy mire eléred azt amit szerertnél addigra eltelhet akár 2 év is, ami elég sok. Ha jól nézel ki akkor lehet hogy az utcán felkérnek. A magasságod nemhiszem hogy nagyon nagy katasztrófa lenne. Amúgy biztos h nem ingyen van, küldesz magadról privibe képet, légyszi.
2013. jan. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Képet privibe (Debrecen, 14éves, láy)
2013. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képet privibe (Debrecen, 14éves, lány)
2013. jan. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is küldenél ? :)
2013. jan. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Quorra ***** válasza:
Naneeee, már a fiúk is kezdik???
2013. jan. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A modelliskolák általában átverések, és nagyon sok pénzt kérnek, semmi hasznuk nincs. Saját tapasztalat ;)

Az a baj, hogy nem lehet beszabályozni, hogy akkor te most csak fotómodell leszel, az ügynökségek azt is nézik, hogy hova tudnak 'eladni'

Portfólió nélkül (színvonalas, ami külföldön is megállja a helyét) nem tudsz elindulni. Ez minimum 70000forint.

Ha kapós vagy, és utazol külföldre is hónapokra akkor megtérül, itthon viszont nem.

Küldj képeket magadról arcról és fürdőruhában az alakodról ügynökségeknek és ha látnak benned ők is fantáziát akkor visszajeleznek és elmondanak mindent. De azért vigyázz vannak átverős ügynökségek is, akiknek csak az a fontos, hogy a portfóliót megcsináltasd aztán meg nem foglalkoznak veled. Ajánlani tudom: Europeface.

2013. jan. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!