Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ismeri valaki a www.iparfumeri...

Ismeri valaki a www.iparfumeria.hu webáruházat? Eredeti termékeket árulnak?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jan. 3. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Nem, eredeti ár töredéke, hogy lenne már igazi?
2013. jan. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem eredeti, bár még sose rendeltem onnan, de szeretnék (csak pont nincs raktáron az a termék ami nekem kell..) persze hogy a parfümériákban sokkal drágábban árulják, nagyobb a nyereségük. az internetes "boltoknak" nem kell fizetni pl. bérleti díjat, így nem kell ráterhelniük a termékek árára... nagyon sok dolog sokkal olcsóbb interneten rendelve, mint egy pláza boltjában, attól még nem jelenti azt hogy hamisítvány...
2013. jan. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joy Turner ***** válasza:
Az utolsónak van igaza. Minden termékük eredeti. Én csak onnan rendelek parfümöt és csak ajánlani tudom. Az elsőnek valószínűleg dunsztja sincs arról, honnan lehet felismerni, hogy egy parfüm eredeti-e vagy sem.
2013. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!