Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek modell...

Szerintetek lehetek modell ilyen adatokkal?

Figyelt kérdés
16 leszek. 171 cm magas vagyok és 55 kiló, amiből legalább 4 kg-ot le szeretnék adni. Sokan mondták már hogy szép arcom van, meg hogy jó lennék modellnek, de mindig úgy voltam vele hogy biztos csak azért mondják mert a barátaim, vagy családtagok. Most hogy belevágnék a dologba, szeretném a kívülállók véleményét megtudni. Kérlek segítsetek. Ha külön kíváncsiak vagytok, akkor írjatok és küldök privátban képet is. Előre is köszönöm!!
2013. jan. 3. 21:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz megmondani. De az elmondható, hogy a szépség kevés... Modellnek különleges arcú stb. embereket keresnek.
2013. jan. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kuld kepet priviben, mert igy nem lehet velemenyt mondani, hogy nem is tudjuk milyen az alakod.
2013. jan. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
küldjed :>
2013. jan. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Arányos, vékony, szép, kidolgozott test, amin látszik hogy foglalkozik vele az illető már rég óta, karakteres arc.. nos, ezzel születni kell. Nem elég egy átlagos szépség. Nekem is mindenki azt mondja mindig hogy de jó lennék modellnek, meg milyen szép vagyok, de gőzük nincs az egészről lássuk be, én a szakmában dolgozok, de nem modell vagyok, nem is lennék alkalmas modellnek, hiába tartanak szépnek. Igaz én nem is szeretnék az lenni, mivel jól tudom mivel jár és mennyire nehéz, megterhelő meló. Nincs benne semmi jó, semmi szép. Ez csak kívülről látszik szépnek és könnyűnek.
2013. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Küldhetsz, van egy 16 éves modell ismerősöm, segít nekem véleményt alkotni rólad, és tanácsokat is ad! :)


16L

2013. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Quorra ***** válasza:
NEM LEHETSZ! Se te, se az a sok agyalágyult 12-18 közötti nőstény GyK felhasználó, aki ezt kérdezgetik nonstop!!!
2013. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem is küldhetsz, kíváncsivá tettél!

18/F

(én már dolgoztam együtt modell lányokkal, szóval egy ici-pici tapasztalatom van)

2013. jan. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Küldj ide is képet!
2013. jan. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket, úgy nézzétek a képet, hogy ez nem próbafotó céljából készült és semmi tapasztalatom nincs.
2013. jan. 4. 09:38
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem még nem jött meg. :)

#7 vagyok.

2013. jan. 4. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!