Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lady Gaga -Fame parfümről mi...

Lady Gaga -Fame parfümről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
esetleg van valakinek? milyen az illata?
2013. jan. 4. 19:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs illata, többet vártam volna Lady Gagatól. Olyan, mintha víz lenne, ez csak az én véleményem.
2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szerintem nagyon gagyi

ez kimondottan a marketing-parfümök példája

ha nem Gaga nevén futna, 1000 forintért lehetne venni a Dm-ben, valami butuska néven, mint Sexy girl, vagy Hellobaby

2013. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
azthittem valami őrült fűszeres fekete illat. ehelyett egy ilyen kis pacsuli, semmi extra. tényleg csak gaga nevével lehet eladni, meg hogy "lady gaga vére van benne". ja kötve hiszem, hogy kivéreztették a nőt a gyártáskor.
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nővérem megvette és nagyon jó!!

:))

2013. jan. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmilyen, gagyi, tipikus kommersz celeblötty...
2013. jan. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nemrég vettem. Nekem tetszik, szinte mindennap használom. Újítani akartam és sikerült. Eddig nem találtam olyan illatot, ami erre hasonlított volna. Kicsit komoly illat és különleges alkalmakra is nagyon megfelel. Szerintem jó illat, de persze ízlések és pofonok. :)
2013. ápr. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem.
2014. dec. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!