Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi bajotok a rajzolt szemöldök...

Mi bajotok a rajzolt szemöldökkel?

Figyelt kérdés

Itt most nem arra a rajzolt szemöldökre gondolok, mi 2 centi vastag fekete, hanem az ilyesmikre:

[link]

[link]

[link]

[link]


komolyan szerintem inkább rajzolja meg valaki a szemöldökét. de annyi olyat látok, hogy kivan hullva a szemöldöke, vagy cérna vékonyra kiszedi, vagy hullámos, összevissza áll, meg lyukacsos, nem elég hosszú, "borzas", meg nem szimmetrikus... kevés ember van olyan, akinek szép, íves, természetes szemöldöke van, ami nem is ritkás. sok olyan lányt látok, akinek alig látszik a szemöldöke, semmi íve, csak úgy ott van. meg így kitűnik a szemöldök csont...

szerintem sokkal jobban állna nekik, hogy kihúznák óvatosan szépen íveltre (persze azért a természetes formát kövesse, ne 5 centivel fölé rajzolja..) és akkor máris nem keltené azt a hatást, hogy szemöldök helyett csak pár pihe ott van a szeme felett..


2013. jan. 4. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
41%
undorító.
2013. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs vele bajom, kivéve, ha a hajtövéig van az illetőnek felhúzva.
2013. jan. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
39%
Mert nem természetes.
2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az átrajzolt szemöldökkel can bajuk, amikor van egy szép szemöldök és halvanyan át van satírozva, hanem a megrajzolttal, amikor a csajnak egy szál szemőldöke sincs és oda van rajzolva egy vékonyka csík. Ha mégis ezzel van bajuk akkor magukra vessenek, szerintem ezek csinos szemöldökök.
2013. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
30%
Csúnya.
2013. jan. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
szerintem pl megan foxnak gyönyörű a szemöldöke és azon is látszik, hogy kivan emelve.
2013. jan. 4. 22:23
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gáz, ha ki van emelve. Az a csúnya, ha a csaj teljesen kopaszra leszedi és visszarajzolja máshova.
2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is úgy van ahogy a többiek írták, hogy az a cikis mikor teljesen kiszedi és újat rajzol.

Egyébként az első link nekem nem tetszik. Túl magas, természetellenesre van csinálva.

2013. jan. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
ezek nem isiagzi rajzolt szemöldökök. Vna saját is csak át van húzva szemöldök úderrel vagy szemhéjpúderrel.. Viszont a második és harmadik tetoválva van. Ki van tetoválva a saját alatt.
2013. jan. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát, az az igazság, hogy sajnos az én szemöldököm gyér és világosabb, mint a hajam így kénytelen vagyok ceruzával kissé igazítani rajta. Különben tényleg nagyon gáz és jelentéktelen, és a szemöldök az egész arc kerete, sok múlik akár egy mm-en is. De soha nem kontúrozom agyon és nem is vagyok híve a természetellenes, durva, sötét, szigorú vonalaknak.
2013. jan. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!