Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthon szeretnék magamnak...

Otthon szeretnék magamnak műkörmöt készíteni de nem tudom a lépéseket. Zselés és tippeset. Mivel anyagilag tanfolyamot nem tudok végezni. Valaki le írná nekem?

Figyelt kérdés
2013. jan. 5. 10:40
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
úgysem tudod megcsinálni tanfolyam nélkül, max azt fogod elérni hogy véresre reszeled a körmeidet meg össze szedsz valami jó kis gombát is
2013. jan. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Nem fogja neked leírni senki, ha műkörmöt akarsz menj szakemberhez, mert így csak szét fogod cseszni a kezedet. Az alap higiéniánál kezdődik a dolog, és ha nincsenek meg a megfelelő szereid, akkor inkább el se kezdd.

Barátnőm volt tanfolyamon 150 ezer volt, jelentkezésnél ígértek UV lámpát, amit meg is kapott, plusz kezdő készlet is benne volt az árban.

2013. jan. 5. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

anyagilag gyűjtsd össze.

másnak sem volt könnyebb elkezdni, és mégis sikerült, mivel csinálni akarta.

persze, lehet tanfolyam nélkül is, csak aztán nem kell itt a következő kérdés....

2013. jan. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 mmano88 ***** válasza:
38%

Kell hozzá egy alap szett:

UV lámpa, építőzselé, fertőtlenítő, ecsetek, lemosó folyadék, esetleg valami díszítés. De vannak direkt ilyen alap kezdőszettek, abba már benne vannak ezek általában. Ja meg reszelő is kell,vagy polírozó vagy miaz. :D

Nem biztos hogy mindent jól írok, mert már rég csináltam, nem emlékszem már mindenre. :D

Először bolyhosítani kell a körmödet a reszelővel, utána jön azt hiszem a fertőtlenítő folyadék. Ez elvonja a vizet a körmödből, nem fog begombásodni a körmöd a műköröm alatt. Utána jön a primer lakk, ez talán a tapadást segíti elő. Ha csak sima géllakkot akarsz, akkor azt már kenheted is a körmödre, Uv-zod és kész is. Ha építesz, akkor kell hozzá az építő sablon:

[link]

amit a körmöd alá tolsz, és erre építed a zselét. Na most arra már nem emlékszem, hogy itt a zseléket hogy kell felvinni pontosan. :/ Először talán a rózsaszínből viszel fel egy ecsettel a körmödre, majdnem a végéig, majd a végétől a sablonra a fehérrel (ha franciamanikűrt akarsz). Uv-zod, majd jöhetnek rá a díszítések, majd a fedőlakk, és ismét uv. Ha nem köt meg rendesen az uv alatt (nekem a teteje mindig ragadt még egy kicsit) akkor a lemosófolyadékból teszel egy kicsit egy vattára, és a felesleges gélt letörlöd vele a körmeidről.

Tessék egy-két link:

[link]

http://www.youtube.com/results?search_query=gel+nails+step+b..


Egyébként vigyázz vele, mert az elején amikor még nem fog menni hamar leválik a körmödről a műköröm, és ha nekiállsz mindig újat csinálni helyette annak az lesz a vége hogy szétreszeled a körmödet, és elvékonyítod nagyon, esetleg ki is lyukasztod. :/

De nekem pl. van olyan ismerősöm aki magától tanulta a körmözést és gyönyörű, kifogástalan munkát végez. :)

2013. jan. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Azért az hihetetlen, hogy egy másik analfabéta akar tanácsot adni.. döbbenet! Ebből lesz aztán a cuki kis köröm :DDDD
2013. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 mmano88 ***** válasza:
60%

Azért döbbenet, hogy mindenki hogy félti a "fantasztikus" kis munkatitkát. :D Hihetetlen hogy az ilyen kérdésekre soha senki nem tud normálisan válaszolni, mindenki elküldi a kérdezőt körmöshöz... Csak az a baj, hogy ha az összes ember elmenne műkörmöshöz, akkor se tudnál normálisan megélni a munkádból... :D De azért hajrá. :)

Most megyek hívok egy takarítónőt (mert ugye az ő szakmája a takarítás, nehogymár én csináljam) meg egy szakácsot, meg egy kozmetikust hogy gyorsan kisminkeljen estére...

2013. jan. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
53%

ahogy te leírtad az úgy nagyon gány munka lenne.. És leszögezném hogy nem vagyok körmös, viszont 3 éve van műkörmöm de NEM TUDNÁM MAGAMNAK ITTHON!!!!! Kimaradt a te leírásodból az összereszelés, a fényzselé, kimaradt az alapréteg, a rózsaszín zselét körömágyhosszabbítónak hívják.

én igazat adok a körmösöknek, mert ez a sok otthon kontárkodó egyrészt borzalmakat művel a körmével aztán meg sír hogy hogy gombás lett.. értsétek már meg hiába tűnik egyszerűnek ezt nem tudjátok otthon úgy megcsinálni mintha csak kifestenéd!!!!

2013. jan. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
23%
ja és megnézném azt a kis ismerőst aki mindenféle tanfolyam nélkül olyan hűűűű de szépet tud...
2013. jan. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Én nem körmözök, de ha műkörmöt akarok, akkor vagy elmegyek körmöshöz, vagy ha nagyon magamnak akarom akkor elmegyek és kitanulom.

Hallani rémtörténeteket gyönyörűen begombásodott körmökről, meg más nyalánkságokról, mert az illetőnek lövése nem volt mit hogyan.

2013. jan. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Én is évek óta építem a körmöm úgy hogy nincs róla papírom,és tökéletes. Bár előtte én sokat jártam körmöshöz és kérdezgettem,hogy mit hogyan kell. Sőt van olyan barátnőm,aki előbb építgetett otthon,majd elment suliba azért,hogy ebbe dolgozzon. Mellesleg a körmösök úgy feltudják ezt fújni, mintha valami rendkívüli nagy tudás birtokában lennének,amit csak a tanfolyamon lehetne megtanulni. Én is ajánlom hogyne sóherkodj menj körmöshöz, legalább fél évig ,hogy lásd hogyan kell. Ha így most neki állsz szép kis baleset lesz belőle. Ziher,hogy fel fog levegősödni...
2013. jan. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!