Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagy változásra készülök....

Nagy változásra készülök. Hogyan csináljam? LENT! 16/L

Figyelt kérdés
Amióta középiskolába járok többször is eldöntöttem, hogy megváltozok kívül belül, de nem volt hozzá elég türelmem és elszántságom. Most úgy érzem van esély. Új évi fogadalomként megfogadtam, hogy végig csinálom. A hajszínem miatt eléggé különleges lehetnék. Ezt szeretném elérni. Az az egyik legnagyobb bajom, hogy 150centi és 40kg vagyok. A magasságommal megbékéltem de szeretnék hízni. nem sokat, elég ha havonta max egy fél kilót, de akor is valamennyit hízzak. Az még a bajom, hogy nem látszok 16-nak sajna. Kicsit a sminkeléssel hogyan tudnék komolyítani magamon? szeretnék SZEXI lenni.
2013. jan. 5. 19:30
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy így is jól nézel ki:) de igen néhány kilót azért szedjél föl...sportolj:)
2013. jan. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Képet is rakhatnál fel esetleg.
2013. jan. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is nagyon vékony vagyok,ezért sok sajtot,kenyeret,krumplit,csoki eszek (utóbbit csak mértékkel a bőröm miatt)

nekem az úszás és zumba segített (az úszás baromira megmozgat,a zumba segít,hogy szexinek érezd magad)

sminkelésnek ajánlok korrektort a pattanásokra,egykis púder hogy ne csillogjon a bőröd és én a szememet felül szoktam kihúzni plusz szempillaspirál,számra halvány rózsaszín szájfény.én ezt minden reggel megcsinálom és nem tart tovább 10 percnél :)

én választottam magamnak egy illatot,amit minden reggel használok (mértékkel),így ha tudom hogy jó illatom van,magabiztosabb vagyok

ne felejtsd el mindennap letísztítani az arcot és lemosni a sminked

nekem a bőröm miatt kell járni kozmetikushoz,ő havonta kitisztítja a bőröm és kiszedi a szemöldököm,de szerintem anyud is segíthet benne

vannak nagyon olcsón kapható borotvák,amivel a zuhany alatt 5 perc alatt leszőrtelenítheted magad

huu ennyi jutott eszembe,sok sikert! :D

16/L

2013. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hízni ne akarj, a zsírpárnák senkinek nem állnak jól. Inkább sportolj és izmosodj, szebb és egészségesebb leszel tőle :) Illetve most talán zavar, hogy nem látszol 16-nak (engem is kb 15-nek néztek a 18. szülinapomon), de később örülni fogsz neki, hogy fiatalos vagy :P
2013. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!