Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki tornázik és olyan szép vékony mint pl. : Bíró Ica és vki tornázik de olyan izmos meg mint Rubint Réka vagy Bére Alexandra?

Figyelt kérdés
Ők is csinosak ,de Bíró Ica sztem sokkal vékonyabb formásabb vagy pl. Dukai Regina is. Ők ,hogy csinálják vagy mit csinálnak másképp mint Réka vagy Alexandra?
2013. jan. 5. 21:32
 1/7 A kérdező kommentje:
-meg; Bére+s
2013. jan. 5. 21:33
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem nekik sincs kevesebb izmuk, csak van rajta némi zsír is.
2013. jan. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mit kell tenni ,hogy ha tornázunk akkor inkább olyan irányba menjünk mint pl Bíró Ica és nem olyanok legyünk mint Rékáék? Táplálkozástól is függ? Vagy alkat kérdése?
2013. jan. 5. 22:02
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Gondolom Réka izomnövelő gyakorlatokat csinál inkább,Ica meg szálkásítót.

De minimális izom KELL a nőknek,mert az adja a formákat. Egy izomtalan nő lefogyhat,de nem lesz formás..

2013. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

És igen,függ a kajától is,de ez összetettebb rendszer.

És a leghatékonyabb még mindig a konditerem:)

2013. jan. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
hogy lehet valaki ennyire.....?:D
2013. jan. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az edzés mellett genetika kérdése is. Teljesen más csontozatú pl. Dukai Regina és Rubint Réka, ha még ugyanazokat a gyakorlatokat is végeznék (de szerintem nem) sem lennének egyformák.
2013. ápr. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!