Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan hízzak? 50kg vagyok és...

Hogyan hízzak? 50kg vagyok és 17 éves lány, viszont a karom vékonynak tünik, megmég szeretnék hízni egy kicsit! Ez ideális testsúly v még hízzak? Fiuk véleményét várom föleg!

Figyelt kérdés
2013. jan. 9. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Se a magasságod nem tudjuk, se a felépítésed... Ezt kép nélkül nem lehet.

(De kb: ha 160 cm alatt vagy, nem kell híznod. Ha magasabb, akkor ez kevés.)

2013. jan. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha alapból nem vagy hízékony, sehogy sem tudsz hízni. Hiába tömnéd magad pl gyorskajávsal, nem rakódna le. Ilyen a genetikád, anyagcseréd, inkább örülj neki. Ha formásodni szeretnél, akkor izmosodj.
2013. jan. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
162cm vagyok, Széles csipö, izmos/karcsú láb
2013. jan. 9. 19:26
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne hízz,izmosodj.Az 50 kiló elég kevéskének tűnik,szerintem 55 az jobb lenne.
2013. jan. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én 163 vagyok és elég vékony voltam.alig 50 kiló...pár hónapja elkezdtem edzeni és igencsak eredményes és szembetűnő a változás(már 55 kilo vagyok,izmosodtam is szépen,persze ebből nem mind izom,de mégis sokkal szebb nőiesebb az összhatás,szóval nagyon elégedett vagyok már most is).amúgy a sport témakörben rengeteg hasznos tanácsot és információt kaptam,sztem neked sem ártana h benéznél oda.ott hozzáértő válaszokat kapnál.
2013. jan. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!