Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A porcelan mukormoknel hasznal...

Kirantottsajt kérdése:

A porcelan mukormoknel hasznalnak port es folyadekot, amit osszekevernek aztan ezt teszik a koromre. Ezeknek mi a neve es milyen uztelekben tudom beszerezni? Koszonom.

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 22:27
 1/8 anonim ***** válasza:

Hát az egyik a porcelán por vagy más néven acryl, a folyadék pedig luquid.


Műköröm kellékesébe lehet beszerezni. Vagy nagyobb szépség üzletekben. Esetleg internetről tudod megrendelni.


Remélem segítettem! :)

2013. jan. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Körmözni szeretnél, és löveted nincs 1. hogy mi a neve, 2. hogy hol tudod venni? (talán a zöldségesnél megpróbálhatnád, hátha)


Nem semmi önbizalom, és bátorság! Meg azért még egy-két apróság fog még kelleni, csak szólok.

2013. jan. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ha azért kérded, mert te akarsz próbálkozni, akkor inkább zselé, a porcival sokkal nehezebb dolgozni
2013. jan. 10. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem nehezebb dolgozni. Minden csak gyakorlás kérdése. Szerintem Én a porcelánnal jobban boldogultam mint a zselével. Az a legjobb szerintem ha mind a kettőt tudod! :)
2013. jan. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom mindenkinek!!!:)

Nemtudom mi a neve,pont ezert kerdezem meg..nem gondolod?Nem kormozni szeretnek csak magamon kiprobalni,szerintem ebben semmi rossz nincs,mert ugy erzem,van hozza tehetsegem,de azert kossz h aggodsz ertem;):DDD

2013. jan. 10. 21:17
 6/8 anonim ***** válasza:
Az, hogy egyedül ki tudod lakkozni a körmöd, még nem jelenti azt, hogy körmöt is tudsz építeni. Némi elméleti hàttér is kell a dolghoz.
2013. jan. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ha menni fog,elmegyek profihoz megtanulni:D ha meg nem fog menni,akkor nem megyek:D nem nagy bűn szerintem valamit kiprobalni:D
2013. jan. 12. 14:43
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Magadtól nem fog menni. Az oktató pedig azért oktató, hogy megtanítsa, hogy mi mire való, és hogy kell használni. egy jó oktató bárkit meg tud tanítani.
2013. jan. 13. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!