Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szalagavatóra felvennétek...

Szalagavatóra felvennétek ilyesmi ruhát?

Figyelt kérdés

[link]



Csak, mert a szalagavatókon általában ilyen menyasszonyi/estélyi ruhákat szoktak hordani.

Emiatt az egy alkalom miatt nem szeretnék egy ilyet vásárolni, se berélni.


Van egy olyasmi ruhám, mint a linken, szerintetek azt felvehetem?



2013. jan. 10. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
nem.. én azt gondolom h ez egy nagyon fontos esemény és én semmiképp sem fogok amiatt nem venni , bérelni egy ruhát csak mert van otthon egy fekete és egyáltalán nem elegáns nyári ruhám....
2013. jan. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én vettem egy estélyi ruhát sok tépelődés után jó drágán, és a lányok 70%-a ilyesmi ruhában volt amit linkeltél. Nem elég, hogy egy csomó pénzt kidobtam, még kellemetlenül is éreztem magam. Az évfolyamtársaidat kérdezgesd körbe ha gondolod, hogy ki mit vesz fel, de szerintem nyugodtan felveheted.
2013. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
igen abszolút :D
2013. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha keringőztök akkor mindenképp habos babos ruha, ha csak felvonultok akkor jó ez a ruha is. Mi nem táncoltunk és mindenki kosztümben volt.
2013. jan. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha keringőztök, akkor nem.

Mondjuk nem is hinném, hogy valaki felvenne egy általad linkelt ruhát keringőhöz. Azért annyira senki sem elvetemült. :D

2013. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én igen :D
2013. jan. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!