Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen parfüm illik hozzám?

Milyen parfüm illik hozzám?

Figyelt kérdés
Nem tudom, h milyen illat illik hozzám. Hogyan deríthetném ki? Az a baj, ha bemegyek egy boltba, és végigszagolok mondjuk öt féle parfümöt, már nem tudom megkülönböztetni az illatukat. És igazából nincs is kedvenc illatom......és azt sem tudom milyen illik hozzám......valaki tudna segíteni? Mármint, tudom h így látatlanban nem fogjátok megmondani, h hozzám mondjuk a rózsa vagy az akármilyen illat illik, de tudtok valamilyen módszert, h kiderítsem? vagy ilyet nem lehet?

2013. jan. 10. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Az édes illatokat kedveled, a frisseket vagy a fűszereseket?

Ebből már ki lehet indulni...

2013. jan. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az túl vagy a tömény édeseket nem szeretem, de anyának van valami rózsához hasonló, édeskés parfümje, amit igen................igazából van amelyiket igen, van amelyiket nem...................gondolom ezzel nem segítettem....:/ a fűszereseket nem annyira, bár mindet nem tudom kizárni...:/ a frisseket szeretem majdnem mind, de van amelyiket nem.....:/ ebből a háromból viszont inkább a frisseket........azok "többen vannak". de az erdő, a frissen vágott fű illatát szeretem, de nem tudnék elképzelni hozzájuk parfüm-illatot.
2013. jan. 10. 19:00
 3/4 A kérdező kommentje:

nemtudom, a személyiségem segít-e vmit, azért írok pár sort magamról:

15 éves lány, jó tanuló, de nem vagyok az a stréber-féle. Szeretek olvasni. A vöröspöttyös könyveket szeretem. Szeretem a virágokat, szeretek kint lenni az erdőben, a szabadban. A telet és a tavaszt szeretem a legjobban, a nyári hőséget utálom. A hideget szeretem, nem vagyok fázós. Imádom a havat. Szeretek korcsolyázni, de nem vagyok profi. Imádok aludni. Kifejezettem kedvenc virágom nincs. De ha lenne, nem a rózsa és az efféle "elegáns" virágok lennének. Inkább az egyszerűbbek, vadvirágok. A hóvirágot nagyon szeretem, ő az egyik kedvencem, bármi is legyen a többi.

Én nagyon vékony vagyok, közepes magasságú, hosszú, világosbarna hajam van. Kék szemem. Fehér bőröm. Az arcom kerek, de nem tűnik ... kövérnek. A sötétebb szineket kedvelen, de voltaképpen mindegyikkel jóban vagyok, kivéve a rózsaszínt(fúúújjj!!) a lilát szeretem, de csak a sötétebbet.

nemtudom ez segít-e valamit.

2013. jan. 10. 19:11
 4/4 anonim ***** válasza:

Anyukádnak milyen parfümje van ami tetszik neked? Ha leírod talán tudok segíteni mert be tudom azonosítani hogy hol is kellene keresgélni.

Esetleg szoktál Avonos újságokat lapozgatni? /csak mert ott van illatosított oldal,és ha abból mondasz olyan parfit amit szeretsz akkor is könnyebben megy a dolog/

Így látatlanban,és a leírtak alapján tudnám ajánlani ezt,de majd még változtatok rajta ha írsz :)

Moschino ,Avril Lavigne, Bruno Banani -ezek olyan fiatalos illatok nem lehet mellélőni velük. Ha beszabadulsz egy parfümériába ilyeneket keress,és max 2-3 illatot próbálj csak ki,különben össze fogsz zavarodni.

2013. jan. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!