Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyenre értékelitek ezt az...

Milyenre értékelitek ezt az alakot?

Figyelt kérdés

Szinte egy az egyben ugyan ilyen alakom van. Mit kéne még formálni rajta?


[link]



2013. jan. 10. 23:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Gyere el hozzám, megvizsgállak személyesen :)

Amúgy jó ez az alak, ha így nézel ki, akkor semmi baj.

2013. jan. 11. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
köszi a válaszod :) még jobb lenne,ha izmosabb lennék egy icipicit,de rajta vagyok az ügyön erősen:)
2013. jan. 11. 00:09
 3/14 anonim ***** válasza:

"Mit kéne még formálni rajta?"


Az égvilágon semmit! :)

2013. jan. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hu... Ha tenyleg igy nezel ki, akkor egyike vagy a legcsinosabb lanyoknak, akiket lattam :-)
2013. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
köszönöm! :) a valóságban nem szoktam tapasztalni,hogy nagyon megnéznének,talán azért mert nem is nagyon figyelem. Meg a nagy kabát nem olyan vonzó,mint a hölgyeményen található ruhafalat :)
2013. jan. 11. 00:28
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem muszáj ennyire soványnak lenned
2013. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
te most komolyan gondoltad a kérdést vagy csak az önbizalmadat akartad növelni?
2013. jan. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó! Igen a kérdést komolyan gondoltam,mivel az alkatom ugyan tényleg hasonílt a képen látható lányéhoz,én még sem látom így. Betegesen nincsen önbizalmam,és ezt a könyezetemben élők igen csak jól tudják,és érzik is rajtam.Mindenesetre köszönöm a kötekedő hozzáállásodat. Ha abban a szerencsés helyzetben lennék,hogy pár bóktol felmenne az önbizalmam,akkor én lennék a világ egyik legboldogabb embere,azonban én nem ezt a tábort erősítem,hanem továbbra is a testképzavarosokét. Szerintem olvass utána hogy milyen következményekkel jár, és hány ember szenved ebben a "betegségben".


Mellesleg nem érdekelhet az emberek véleménye? A kép csak illusztráció,én pedig arra vagyok kíváncsi,hogy a többség hogyan vélekedik erről az alkatról.

2013. jan. 11. 09:29
 9/14 anonim ***** válasza:
nem kötekedtem, csak megkérdeztem, hogy komolyan ennyire nincs önbizalmad, vagy csak arra vágytál mint sokan ezen az oldalon, hogy agyon legyenek dicsérgetve. de akkor bocsánatot kérek ha félreérthető voltam.
2013. jan. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Semmi probléma,én sem akartam rosszindulatú lenni,biztos sokan tényleg az önbizalom növelésére használják az oldalt,de véleményem szerint néha már a bók,és a közösség véleménye sem megoldás már sokszor erre a célra. Ez csak egy átlagos kérdés, avagy inkább közvélemény kutatás, amiért az oldalt alapvetően kitalálták :) Nem hiába nem tettem ki magamról képet. Köszi hogy írtál!
2013. jan. 11. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!