Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Sminktermék, körömlakk...

Lányok! Sminktermék, körömlakk, stb vásárlása előtt elolvassátok neten mások véleményét, tapasztalatát az adott termékről?

Figyelt kérdés
Mennyire befolyásolnak az olvasottak a döntésben? Köszi előre is!
2013. jan. 13. 00:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, én el szoktam olvasni. Általában amire azt írják, hogy bevált, az nekem is jó. Csak a szemceruzákkal fürdök be mindig, nem találom. A igazit.. :)
2013. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*az igazit
2013. jan. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Szemceruzákkal én is így voltam, de rátaláltam a tökéletesre - szintén a neten :) Ha ajánlhatom esetleg: Bourjois Contour Clubbing! Nem folyik, nem mászkál, nem tűnik el, nagyon strapabíró.
2013. jan. 13. 00:55
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami termék felkelti az érdeklődésem, akkor elolvasom róla a véleményeket Krémmánián. Ha valamiről nagyon rosszak a vélemények, akkor általában nem veszem meg, de volt már, hogy valami annyira tetszett (pl. körömlakk színe), hogy azért is megvettem. Olyan is volt, hogy az ott olvasottak alapján vettem meg valamit. De ha mászkálok egy drogériában, és megtetszik valami, akkor megveszem, anélkül, hogy előtte hazamennék utánanézni. Ha befürdök vele, hát így jártam, majd odaadom valakinek, vagy kidobom.
2013. jan. 13. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
igen, szintén a kremmánián. Befolyásolnak, főleg, ha nagyon sok vélemény van, és általában igazuk is van, mindig rájövök :)
2013. jan. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én is kremmania függő vagyok :D Veszek is egy cliniqe púdert elegem van, már minden olcsót kipróbáltam, egy sem vált be, már annyit költöttem ilyesmire, h annyiért 3 clinique-et vehettem volna. Remélem az majd beválik tényleg :)
2013. jan. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!