Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak most a piercinge...

Mit csináljak most a piercingemmel?

Figyelt kérdés
Ajak piercingem van 2 hete, egész pontosan monroe piercing ( jobb oldalt fent ) és reggel éreztem, hogy kicsit fáj belül. És hát láttám hogy egy nagyon kicsit, mintha ránőtt volna a bőr, vagyis.. Úgy látom, mintha az a kör alakú talp ugye ami belül van, az felsértette volna belül a bőrt, és így belefúrodott a bőrömbe, de ha kívülről nyomom a pct befelé, akkor ki tudom szedni a bőröm alul, meg forgatom stb, de most ezzel mit csináljak??
2013. jan. 13. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
mindennap forgatni kellett volna, hogy ne nőjön be.
2013. jan. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó nekem ezt nem mondták.... De most azt kérdeztem mit kéne csináljak, és nem azt hogy mit kellett volna..
2013. jan. 13. 16:41
 3/5 anonim ***** válasza:
vegyél bele hosszabb szárat és forgasd.
2013. jan. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elég ha gyakrabban mozgatod.
2013. jan. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Menj vissza! Ha nagyon ránőtt, akkor fel fogják vágni. (vagy csak egy tűvel megkarcolják, nem vészes, és érzéstelenítik).

De ha nem nőtt rá nagyon, erre nem is lesz szükség, csak ki kellene cserélni hosszabb ékszerre vagy egy patkó piercingre ideiglenesen, míg begyógyul.

2013. jan. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!