Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ez csak nekem rohadt gáz és...

Ez csak nekem rohadt gáz és felszínes?

Figyelt kérdés

Valami hihetetlen, csak pislogok, mint hal a szatyorban. Oké, nem azt mondom, hogy ezek rossz dolgok, mert nem. Bárkinek jól esne, ha hozzávágnának ilyeneket, vagy saját pénzből meg tudná valósítani ezeket, nem ezzel van problémám. Sokkal inkább a stílus, ahogy előadja, úgy viszonyul ehhez a dologhoz, mintha alap, elvárt dolog lenne. Tudom, nem mással kell foglalkozni, nem is szoktam, de ez most enyhén kiverte a biztosítékot.


[link]


2013. jan. 13. 21:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
az illető kicsit túl sok szex és new yorkot néz, ezt tudom mentségéül elképzelni.
2013. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ó,és az utolsó sorok közt meg is említi kerribredsót.nahát,meglepő.
2013. jan. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

nekem olyan érzésem van, hogy az egész kitaláció

mintha egy középkorú pasi lenne mögötte, egy egyébként elismert író, aki most jót nevet a markába, hogy no lám, bárki lehet trendi pitscha


ha meg nem így van, akkor szánalmas blogger

de annyira azt írja, amit egy ilyen blogtól elvárnak, hogy nem tudom elhinni, hogy "valódi"

2013. jan. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
hát ez kb cosmo feeling... ez a tyúk valszeg álomvilágban él, vagy tényleg meg van neki mindene - ergo vhol a hegyvidéken él... ilyen életet 10 nőből 0,5 tud megteremteni. emiatt leszek lassan depressziós, mert szeretnék végre felszabadult és boldog lenni... :D
2013. jan. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajnos igazi, a Style&Dirt egyik bloggere, sok képet rak fel magáról is, van instagramja, twittere, minden trendi internetes dolog, ami kell :D
2013. jan. 13. 22:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen....
2013. jan. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"no lám, bárki lehet trendi pitscha "

Ezzel abszolút egyet tudok érteni.

Én is amolyan csajos csaj vagyok, de ez nekem túl sok, túl rózsaszín, túl amcsifilmes.

De látszik, hogy én egy falusi lányka vagyokxD

2013. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezen ne húzd fel magad. Az összes cosmo meg ilyen női magazinok szinte ugyanezt a maszlagot fújják. Ettől persze nem lesz kevésbé felszínes, mert az, felszínes, nekem pl. nagyobb szükségem van az életben rendes barátokra, akik kitartanak mellettem, mint egy iPadre, vagy teszem ezt egy jóképű pasira, akit akárhol össze tudok szedni.
2013. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A blog minden pontja teljesen reális, az író "hölggyel" egyetlen pontban nem értek egyek, nevezetesen a "jó pasi" cíművel. Ugyanis az ilyen életstílushoz nem egy jóképű pasira, hanem egy 60+-os milliomosra van szükség, aki megfinanszírozza az általa felsorolt dolgokat. Persze más kérdés, hogy az ilyen csajokat akkor már nem "cosmo giln"-nek, hanem prostituáltnak hívják.
2013. jan. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nő vagyok, de az ilyen szintű butaság már fizikai fájdalmat okoz nekem.
2013. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!