Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha jelentkeztem egy modellügyn...

Ha jelentkeztem egy modellügynökséghez, jelentkezhetek egy másikhoz is?

Figyelt kérdés

jelentkeztem a FreeFaces-hez és behívtak castingra... de azt mondják az nem olyan jó, ezért megpróbálnám máshol is.. jelentkezhetek még valahova? illetve ha elmegyek a castingra, akkor azé az ügynökségé 'leszek'?

köszi előre is!



2013. jan. 14. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Majd ha szerződést írsz alá...

Addig azt csinálsz, amit akarsz!

2013. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

szuper, köszi!

és ha castingra elmegyek, és felvesznek, de közben felvettek egy jobb ügynökségre is, akkor mit mondjak? illetve milyen dumával lehet kivágni magam?

2013. jan. 14. 14:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezek komoly üzleti ügyek, nincs olyan, hogy "kivágod magad". Ha aláírsz szerződést, akkor abba benne lesz, hogy mennyire vagy megkötve ilyen téren, elvállalhatsz -e mást is, vagy csak nekik dolgozhatsz. Ha szerződés szerint nem dolgozhatsz másnak, akkor azt be kell tartani, különben simán perelhetnek szerződésszegés miatt. Amíg nincs papír, addig szabad a pálya.
2013. jan. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egy szerződés aláírása komoly döntés, és ha aláírtad, akkor köteles vagy aszerint eljárni.

Utána ha találsz egy jobb ügynökséget, akkor is a meglévő szerződés adta lehetőségek szerint kell cselekedned (folytatni a munkát, vagy megszüntetni a szerződést).

2013. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként, ha szerződést ajánlanak, 3 dolgot tehetsz:

- nem írod alá

- aláírod

- gondolkodási időt kérsz (persze nem biztos, hogy kapsz, vagy lehet, hogy később már nem lesz érvényes az ajánlat)

2013. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
értem, köszi szépen!(:
2013. jan. 15. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!