Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány kilónak tippelnétek?...

Hány kilónak tippelnétek? (Bocs, kedvet kaptam hozzá én is. )

Figyelt kérdés

167 cm vagyok, 28 leszek.



Képek (minősége vacak)


[link]


[link]


Hasam sajnos ilyen... (3 gyerekem született kisebb korkülönbséggel, nem háj, hanem a bőr ereszkedett meg :( Hiába fogytam most 5 kilót, de ez már nem fog eltűnni szerintem. )


2013. jan. 14. 15:14
 1/9 Penszy ***** válasza:
Olyan 60kg-nak
2013. jan. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

60 kg körül.


Kérdező, ha zavar a kinézeted és csak a bőr lazaságáról van szó, miért nem végzel valamilyen feszesítő tornát? Akár youtube-on is nézhetsz edzésterveket, vagy eljárhatsz aerobicozni. Fél éven belül fix, hogy látszana a javulás.


Tudod: a fogyás sport nélkül semmit sem ér!!

2013. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
3 gyerek után nagyon szeretnék így kinézni :) Elsőre egyébként olyan 17-nek tippeltelek, mielőtt elolvastam a kérdést. 60 kg körül lehetsz.
2013. jan. 14. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is 60kg körül mondanám, három gyerek után nagyon csinos vagy :) Ha van kedved és időd, akkor próbálj meg picit tornászni, bőrfeszesítővel kenni a hasadat, lehet, hogy segíteni fog.
2013. jan. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi! 62 kg vagyok egyébként.


Tornázom ám, és futni is járok, de egyelőre nem látok javulást :( És sajnos mióta fogytam, talán még rosszabb lett. Most épp a hullahopp karikát vetettem be pár napja, meglátjuk, hátha segít. Jó lenne a strandszezonra vállalható formába kerülni... :)

2013. jan. 14. 16:28
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap 100 felülés és ha elkezded már másnap látni fogod a javulást!!És inspirálni fog a felülés a legjobb és leghatásosabb.
2013. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
annyira tippeltem volna. 3 gyerek után ez nagyon jó.
2013. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
70
2013. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól nézel ki, nincs komoly gond a testeddel, nem vagy nádszálvékony, de ez nem is baj, nő vagy, nem egy deszka...
2013. jan. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!