Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy a legtöbb pasi...

Az igaz, hogy a legtöbb pasi a kis mellű csajokat szereti? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Ahogy olvastam a kérdéseket és a válaszokat, egy csomóan azt írták, hogy a kis mellű lányokat szeretik és ép hogy páran azt, hogy a nagy mellűeket. Nekem viszont nagy mellem van és félek, hogy pont ezért alig találok magamnak pasit. Eddig is csak 1 pasim volt.


17/L



2013. jan. 14. 15:57
 1/9 anonim ***** válasza:

Változó.

Nekem volt olyan barátom, aki állandóan kritizálta a nagy melleimet, volt, hogy megemelte, hogy így kéne állniuk.

....

Mostani párom viszont imádja, hogy nagyok.

2013. jan. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
hát beszélgethetünk, ha akarod:)
2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azért ez a kérdés nem ennyire egyszerű. Mert ugyebár a lánynak van még arca illetve a testének egyéb részei is, hogy a belsőt ne is említsem...

És hogy a kérdésre is válaszoljak: ahogy én tapasztalom a baráti körömben (és személyes véleményem szerint is), inkább a nagyobb a nyerő, szóval ne csüggedj :)

2013. jan. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én ismerettségi körömben a kisebb a nyerő de ez nem jelent semmit.


Ez pl. olyan, hogy te a barna hajúakat szereted-e vagy a szőkéket. De attól, hogy általában a szőkék jönnek be, még nem fogod azt mondani, hogy na vele szóba sem állok, nem hogy randizni, mert barna?


Na ez a mellekkel is így van...

2013. jan. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
lányoK: van, aki a kicsiket, van aki a nagyokat. nem lehet általánosítani
2013. jan. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi fogsz nagy mellel is találni:-)
2013. jan. 14. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Komolyan, miért hiszi bárki is hogy a mellméret számít egy kapcsolatban? Max egy egy éjszakásnál számít...
2013. jan. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
41%
Én abszolút a természetes nagy mellek rajongója vagyok:) A kis mellűeket egyáltalán nem találom vonzónak. És a baráti társaságunkban is mindenki a nagy melleket preferálja. Szerintem a férfiak többsége így van vele. Vannak akik csak azért állítják, hogy jobban szeretik a kicsiket, mert a barátnőjüknek olyan van, de lelkük mélyén ők is nagy cicikről álmodoznak:))
2014. febr. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
41%

Hülyeség:) A többség a nagy melleket szereti. Akárcsak én:)

F24

2014. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!