Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi lehet a megoldás?

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés
Azon veszem észre magam,h megritkultak a szempilláim,vagyis inkább rövidebbek lettek, a szempillaspirál melytől nyáron óriásiak voltak,mostmár az sem sem segít.Mindig is rövid és világos, vékony szempilláim voltak,viszont dúsak.De most hiába festem úgyanolyan rövidek szinte,mintha nem festeném ki őket,eddig viszont, hosszúak voltak.Ez a festéktől lehet tönkretehettem őket?Mi lenne a megoldás, esetleg házilag?Valami ápolószer?

2013. jan. 16. 14:13
 1/4 Emyke031 ***** válasza:

Valószínű az állandó festés... Hagyj szünetet. Lehet venni szempillaápolókat, ill. olajjal is be lehet kenni (mint pl. a hajvégeket).

Ajánlom:

[link]

2013. jan. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, én a ricinuoljatat olvastam eddig, az olívát meg a ricinusoljat+búzacsíra és lanolin keverékét....valamelyiket biztosan alkalmazni fogom.De azt hiszem,h a problámam okozója a szemfesték lemosási technikám is, mert túl erősen mostam idáig.
2013. jan. 16. 14:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez durva lesz, de nekem az egyik exemnek nagyon dús szempillái voltak. Kíváncsiságból megkérdeztem, hogy mi a "titka" és azt mondta, hogy le szokta vágni, amikor nem megy huzamosabb ideig társaságba (pl. vizsgaidőszak). Utána dúsabban/vastagabban nő vissza.
2013. jan. 16. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

hú hát is drasztikus módszerekhez nem fogok folyamodni, inkább bízom magam a lassú ápolási módszerekre:)))

anyukám vett ricinus olajat, most azt fogom kipróbálni

2013. jan. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!