Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Így vam esélyem modellkedni?

Így vam esélyem modellkedni?

Figyelt kérdés
Nagyon reg ota szeretnek modell lenni de csak 168cm vagyok. Amellett 53 kg. Az sok? Arányos vagyok, nem tul nagy a fenekem vagy a hasam de a combjaim osszeernek. Az ellen mit tehetnek? Valami tuti taplalkozasi tanacs, ami a rendszeres testmozgas mellett segit a fogyasban? (nem kifutora gondoltam elsősorban) :)
2013. jan. 16. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Alacsony vagy, fotómodellséghez 173, kifutómodellséghez 175 centi az alsó határ. a kilóról nem tudok véleményt mondani. Ha ez alatt vagy, jó eséllyel nem fognak veled foglalkozni, még ha esetleg nagyon vékony is vagy. Ha még növésben vagy, várj, ha már nem, akkor sajnos ez nem neked való.
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ne azzal próbálj fogyni, hogy nem eszel. Edz a combodra. Modellnek tényleg elég alacsony vagy de próbálkozhatsz pár kisebb ügynökségnél.:)
2013. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Bratilla ***** válasza:
Szerintem oda magas lányok kellenek. :/
2013. jan. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kifutóra 173 cm kell, de fotómodellnél egyáltalán nincs ilyen elvárás. 160 cm-es fotómodellek is vannak, sőt husisak is, mivel olyan is kell sokszor. Nézz meg egy pár újságot, magazint, nem csak tökéletes nők vannak benne.
2013. jan. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
De fogjátok már fel, hogy nem kellenek fotómodellek. Vagy ti tudtok mondani egy fotómodellt is? Nem, mert mindegyik kifutómodell is egyben, amihez meg magasnak kell lenni. Az ügynökségek csípőből utasítják el 173 alatt a lányokat, rendezett castingokra is ennyi a minimum.
2013. jan. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!