Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzóval is lehetek...

Fogszabályzóval is lehetek modell?

Figyelt kérdés
Pár hónappal ezelőtt készült rólam egy fotósorozat,ahonnan vannak képek,amelyeket többek szerint el kéne küldenem modellügynökségeknek.(a legtöbb jó képem komoly,csak pár olyan van,amin mosolygok)Ezt csak azért írom le merthogy azóta lett fogszabályzóm,és nem tudom,hogy ez mennyire befolyásolja,hogy modellkedjek.Mondták már nekem,hogy így ne is próbálkozzak,de többen azt mondták,hogy ez egyáltalán nem számít.Bár szeretnék modellkedéssel foglalkozni,de csak hobbi szinten.Egyáltalán megpróbáljam így?

2013. jan. 17. 18:39
 1/3 A kérdező kommentje:
Utólag hozzátenném,hogy nem vagyok túl magas,szóval csak fotómodellkedésre gondolok.
2013. jan. 17. 18:44
 2/3 anonim ***** válasza:

van ahol nem gond,ha mégis akkor ki retusálható.

szerintem próbáld meg, mit veszíthetsz?

2013. jan. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? ha még csak 15-16 akkor lehet, hogy jobb lenne ha érettebben, fogszabi nélkül vágnál bele :) Egyébként milyen színű fogszabályzód van? Ha gondolod küldj képet :)
2013. jan. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!