Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tetoválás? Hogyan rejtsem el?

Tetoválás? Hogyan rejtsem el?

Figyelt kérdés
a nyakamra akarok tetováltatni de a szüleim semmiképp nem engednék de nekem nagyon tetszik.. a mellkasomon már van, arról sem tudnak,de ott nem nagyon látszik ha olyan felsőt veszek fel, de a nyakamon hogyan mivel takarhatnám el mert nyáron nem hordhatok mindig sálat meg itthon is.. :S:S de akkor hogyan takarjam el??
2013. jan. 18. 11:49
 1/10 anonim ***** válasza:
észlénykém, ha el akarod takarni, akkor miért csináltatod?! (mondjuk én tetoválás ellenes vagyok)
2013. jan. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Kort is írnál? Meg , h. mi van a mellkasodon? :D csak érdekel.
2013. jan. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs értelme tetoválást csináltatni, ha utána meg takargatod. Csináltasd meg akkor, amikor pénzügyileg független leszel a szüleidtől, és nem velük fogsz lakni.
2013. jan. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, hogy állásinterjún is látszani fog, ha a nyakadon lesz. Oké, hogy a mai világban már elfogadott a tetoválás, de nem kaphatsz így bárhol munkát. Nem vagyok ellene, mert nekem is van, de olyan helyen, amit tényleg mindig el lehet takarni.
2013. jan. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

csak a szüleim elöl akarom takarni..

amúgy a mellkasomon szív van szárnyakkal:)

és 16/L

2013. jan. 18. 12:08
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyet értek az elsővel. Ha csináltatsz, vállald fel. Nekem is ellenezték a szüleim, nem is mondtam el nekik (csukló meg szemhéj, utóbbiról tudtak előre), csak amikor már kész volt. Kiakadtak, hallgattam pár hétig, hogy hülye vagyok, elcsúfítom a bőröm... Aztán lenyugodtak, és ennyi.
2013. jan. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, most látom, hogy 16 éves vagy. Visszavonom amit írtam, ráérsz még később tetováltatni.


24L

2013. jan. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
érdekes, mert a legtöbb helyen 16 év a minimum, hogy egyáltalán szóba álljanak veled, de akkor is 18 év alatt kell a szülői beleegyezés. Hol tetováltattál Te, ha már van tetoválásod?
2013. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ismerősőm csinálta aki tetoválós
2013. jan. 18. 12:40
 10/10 anonim ***** válasza:

Szív szárnyakkal? De aranyos. Kár, hogy minden második lányon ilyen van.


[link]


Ez már eredeti, szép, jó.

2013. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!