Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejönnek az...

Fiúk! Nektek bejönnek az EMOlányok? Nem olyan takartszeműekre, meg nem full feketébe gondoltam, szinesebben.

Figyelt kérdés

2013. jan. 19. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem jönnek be, nincs egyéniségük... alapból ez nem jön be.
2013. jan. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van, aki bejön, de nem azért, mert emós, hanem a személyisége/külseje miatt.
2013. jan. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%

1. válaszolónak: Jaj hát én már csak röhögök, szerintem meg pont az a gáz amit mások csinálnak, hogy egy folytában másra akarnak hasonlítani, aztán a végén mindenki hasonlít mindenkire. Na ilyenkor lehet azt mondani, hogy nincs egyénisége valakinek. Nézzél már ki az utcára, sorozatgyártmány az összes fiú, lány. Szerintem addig ne ítélj el senkit amíg meg nem ismerted, mert soha nem lesznek rendes barátaid, barátnőid.

Kérdezőnek: Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, csak a sok retardált ember nagyon fel tud húzni. Amúgy én nem tudom, mert lány vagyok, de általában azt tapasztaltam, hogy az előbb említett embertípusnak senki nem tetszik, csak saját maga, mert túlságosan egocentrikus beállítású, de általában van hogy tetszik az embereknek. :D

2013. jan. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

amúgy sokan meghallják hogy emo és egyből fújolnak...egyébként nagyon igaza van az előttem lévő válaszolónak!és igen szerintem is sokkal szebbek az emo lányok mint a másolatok:p és vannak szép emo lányok:

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem nincs bennük semmi izgató. Nem hoznak lázba.
2013. jan. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon. Főleg akinek hosszú, félig szembe lógó fekete haja van és gyönyörű kék szeme.
2013. aug. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!