Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha egy lány csinos, szép...

Ha egy lány csinos, szép arcú, miért van annyi (lány) ellensége?

Figyelt kérdés
Végig megy az utcán/bemegy valahová és szúrós tekintettel néznek rá más lányok.
2013. jan. 20. 18:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mert ilyenkor a lányok keresik azt h mikor hibázol (pl kicsit megbotlasz)

és ebben a pillanatban nem elégedettek magukkal a nők

2013. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
barátkozz férfiakkal,nekem bejött!
2013. jan. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert egyszerűen irigyek.
2013. jan. 20. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
na ezt én is észrevettem úgy néz rám néhány csaj mint a véres rongyra.
2013. jan. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
mert a csajok már csak ilyenek. féltékenyek. aki szebb/népszerűbb náluk azt rögtön utálják. én ezért haverkodom inkább fiúkkal.
2013. jan. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mert a lányok ilyenek!
2013. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert a nők borzasztóan irigyek. Ha valaki szebb náluk, az már nem lehet a barátnőjük. Persze ha csúnyábbnak hiszik, akkor lehetnek legjobb barcsinők, vagy hogy mondják, és persze ilyenkor istenítik a másikat, h húdeszééép, pedig rondának tartják.

Ezért barátkozom inkább fiúkkal :)

21L

2013. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igaza van a válaszolóknak, sajnos ilyenek a lányok (én is az vagyok, mármint lány.:P) és lehetnek akármilyen barátnők is, valahol ott a versengés, meg a felháborodás, ha az egyiket leszólítja/szépnek nevezi egy srác, a másikat meg nem, az elindít egy véres háborút.:P persze én nem vagyok ilyen.:)
2013. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Érdekes, én inkább azért nézem a szép lányokat, mert jó rájuk nézni, hiszen szépek! De biztos bennem van a hiba. 17L
2013. jan. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert irigyek,mi másért? A jóképű férfiakra is irigyek a csúnyábbak,a nőknél meg főleg megvan ez a dolog,mert a társadalmunkban egy nő külseje fontosabb,mint egy férfié.A nők között nagyobb a harc ilyen értelemben,egy csúnya nőt sok férfi emberszámba sem vesz(jó mondjuk ez elég paraszt hozzáállás)Na,de érted miről van szó...
2013. jan. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!